Tesisatları Kontrol Eden Tesisatçı

Tesisatları kontrol eden tesisatçı olarak su tesisatı test pompası sızdırmazlık kontrolleri motorlu makinelerle ve kameralı sistemle İstanbul genelinde yapılmaktadır. Aynı gün içerisinde İstanbul il ‘inin tüm semtlerine servis göndermekteyiz.

Su Borusu Sızdırmazlık Testi

Tesisatları kontrol eden tesisatçı küvet kanalı temizleyen arızasını gideren tıkanıklık açma firması olarak sorunları özel kameralar ile atık kanalı içinden metreler boyunca araştırma yaparak buluyoruz. Küveti evdeki yabancı cisimler, uzun saçlar ve diğer maddeler tıkayabilir. Zarar vermeyecek basınçlı su makinesiyle küvet gideri açan firmalar olarak kanalı özel yaylar takılmış robot cihaz ile itinalı olarak temizleyebiliriz. İstediğiniz tekrar tıkanma yapmayacak veya küvet gideri tesisat hatalarını onarma gibi işlemler ile de bizlerden destek alabilirsiniz. Tesisatları kontrol eden tesisatçı alt kat komşunun evini su basmasını su kaçağı tespiti cihazla kırmadan araştıran firmadır. Örneklerimizden birisi alt kata akan sulardır. Bina duvarı arasından şebeke hatları geçer ve sizin dairenizdeki tesisattan akıntı da oluşuyor olabilir. Anlamanın yolu ıslaklık olan bölgeyi ses detektörü ile tarayarak oradan tesisat geçip geçmediğine bakabilir, sizin ve komşunun dairesindeki su tesisatında test pompası ile sızdırmazlık testleri yapabiliriz. İncelemeler kısa zamanda biterken, sorun yeri ses detektörleri ile bulunur veya bunun tam tersi sessiz su kaçaklarını onarma işleminde kullanılan onarım sıvılarını test pompası çalışması sonrasında tesisata göndererek ek ölçümleri de yaparak işlemleri tamamlayabiliriz.

Tesisatları kontrol eden tesisatçı kombi radyatör sıcaklık, bakım, petek temizliği yapan servis ekibidir. Soğuk havaları, kışı ekonomik geçirmek için bazı ayarlar yapılmasını öneriyoruz. Petek içi kirli ise, kombi arızası varsa, petek tesisatı yanlış bağlanmış ise kaliteli değil, pahalı ısınırsınız. Biz komple sorunları inceleriz. Gerekli ise petekleri makineyle temizleyen İstanbul firması olarak özel solüsyonlar ile yıkarız. Tüm petek içinde soğuma yapan maddeleri çeker, filtrede sıkışmasını sağlar, atık kanallarına gönderir, peteklere temiz su ekler, petek reglaj ayarı yapan firma olarak daha pek çok işlemi birlikte sunar ve testler ile iyi bir işçilik çıkardığımızdan emin oluruz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87