Sultançiftliği Tesisatçı

Sultançiftliği tesisatçı firması olarak kameralı su kaçağı tespiti , robotla tıkanıklık açma ve kombi petek temizliği hizmeti vermekteyiz. Sultançiftliği tesisatçı olarak aynı gün içerisinde Sultangazi semtine servisimiz mevcuttur.

Sultançiftliği Tesisatçı Firması

Sultançiftliği tesisatçı banyoda su kaçıran tesisatı bulan su kaçağı tespiti firmasıdır. Banyodan duvara, fayansa, alt katın tavanına su akıtan boruları bulmak için birkaç aşamalı çalışma gerekir. Hangi boru türü olursa olsun sesli veya sessiz şekilde damlatacaktır. Conta eskir, boruları birleştiren kaynak bölgesinde sorun vardır. İşte bu miktarları test pompası basınç ekranındaki verileri dikkate alırız. Sızıntı belirtileri o an belli olacaktır. Su tesisatındaki kaçakları ilaçla kapatan ürün vardır. Bunu uygulayabildiğimiz gibi kanaldaki daha iri türde sızıntılar için detektör taraması banyo tesisatında yapılır. Kalemle işaretleriz ve tadilat oluşturacak bölgeler sınırlı olur. Sultançiftliği tesisatçı soğuyan ısınmayan petekleri ısıtan temizleyen petek temizliği firmasıdır. Tesisat temizliği, kombi ve tesisat döşenen bölgeler sıcaklığı etkiler. Herhangi birinde aksaklık varsa sıcaklıkta azalma olacaktır. Tüm bunları termal kameralı sıcaklık araştırması ile ekiplerimiz bulurken, peteğin üstü, ortası, altı devamlı soğuk ılık kalan alanlar tespit edilirken sisteme takılacak bir temizlik cihazı ile basınçlı şekilde temizleyici ürün gönderilir. Petek soğumasının, ılık kalmasının nedeni kireç, tortu maddelerinin sıcak suyun iletimini engellemesi olup bu solüsyon katmanlardaki maddeleri çözer ve makineyle çekeriz. Peteği sökmeden temizleyen firma olarak sıcaklığın yükseldiği, yakıt tasarrufunun önünün açıldığı bu oluşumu mutlaka öneriyoruz.

Sultançiftliği tesisatçı tuvaleti kırmadan açan profesyonel tıkanıklık açma firmasıdır. Tuvaleti en iyi açan yöntem kimyasal ilaçlar değildir. Tuvalet tıkandı nasıl açarım, açılır? Robot cihaz yoğun halde duran atık nesneleri ayrıştırmaktadır. Bir yay düşünün ve kırmadan atık kanalına takıyoruz, 30 metre ve daha uzun alanlara ilerliyor, atık kanalı içinden de herhangi bir tahribat oluşturmuyor. Atık alanlarını ve tuvalette tesisat kaçaklarını bulan makine olan kameralı araştırma sonucunda itinalı olarak yayı yerleştireceğimiz alanı bulup, makineye güç veriyoruz ve atıklardan kurtulmuş oluyorsunuz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87