Fatih Cankurtaran Tesisatçı

Fatih Cankurtaran tesisatçı firması olarak kameralı su kaçağı tespiti , petek temizleme ve robotla tıkanıklık açma servisimiz mevcuttur. Emir Tesisat olarak aynı gün içerisinde Fatih semtine hizmet vermekteyiz.

Cankurtaran Tesisatçı Numaraları

Fatih Cankurtaran tesisatçı sökmeden petek temizliği yapan firmalar olarak kalorifer ısınmaması, kombinin petekleri ısıtmaması, kalorifer tesisatı hatalarının bulunarak onarılması gibi işlemleri sizlere sunuyoruz. Uzun süredir peteğin üstü, altı soğuk ise oraya sıcak su geçemiyor ve düzeltmek için kirlilik durumlarına kısaca bakılıp makineyle temizleyebiliriz. Kaliteli petek solüsyon temizleyici kullanımı ile zararsız petekleri yıkama işlemi yaparken tüm kireç, tortuları aldıktan sonra eskisine göre peteklerde birkaç derecelik yükselme mutlaka görülecektir. Fatih Cankurtaran tesisatçı kombi su kaçaklarını cihazla tarayarak bulan su kaçağı tespiti işlemleri yapar. Kombi barı sürekli düşüyor. Sık sık kombiye su ekliyorum. Kombi neden su kaçırıyor, eksiltiyor gibi soru işaretleri içinde delinen ve sızdıran tesisat, cihaz arızası gibi olasılıkları değerlendirmemiz gerekir. Kombi su borusunda çatlak varsa bu durumları kombi ekranı veya yanlış değerler gösteriyor ise basınç test makinesi ile buluruz. Damlatan kombi su borusu için kombi su tesisatı onarıcı sıvı kullanılıp basınca tekrar bakılabilir. Su sızdıran kombi borusu eğer küçük de olsa gürültü çıkarıyor ise duvarda, zeminde su akıntısı, nem gibi konuları termal kamera ile bulup, ses detektörü ile o yerleri sabitleyip onarım da yapabiliriz.

Fatih Cankurtaran tesisatçı en iyi tuvalet açan tıkanıklık açma robotu kullanan firmalar olarak tuvalet tıkanınca ilk yapılması gereken unsur olarak bizleri aramalısınız. Çünkü özel kırmadan atık kanallarını helezon yay teknolojisi ile atık tutan, duran noktaları temizleyebiliyoruz. Tuvalet açıcı cihaz olan robot aygıta atıkları son derece geniş olarak kavrayabilecek yay takıp, kanal içinde bu nesneleri ilerletecek türde cihaza güç veririz. Dengeli şekilde tüm atık biriktiren pimaş içinde yay ilerler ve itinalı olarak kırma, dökme olmadan açılır.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87