Sultangazi Uğurmumcu Tesisatçı

Sultangazi uğurmumcu tesisatçı firmamızda kırmadan kamera cihaz robot kullanarak su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma , petek temizliği gibi prfesyonel su tesisatçı servisi verilmektedir. Emir tesisat Sultangazi şubemizi arayarak aynı gün içinde hizmet alabilirsiniz.

Alt komşuya su kaçağı mı var , tuvalet tıkandı su gitmiyormu , petekler iyi ısı vermiyor mu ? Tüm tesisat problemlerine profesyonel cihazlarımızla çözüm sunuyoruz.

Uğurmumcu Mahallesi Su Tesisatı

Sultangazi uğurmumcu mahallesi tesisatçı su kaybı içinde olan borularda su kaçağı tespiti cihazları ile hasarı görmekte ve onarmaktadır. Mutfaktan her saat su sesleri geliyor gibi şikayetler evinizde var mı? Suyun ilk sıçrama ile sonraki içteki dolaşım arasında ses farklılıkları vardır. Tüm bunları ses takip ve detektör taramaları ile bulmaktayız. Bu sistemin duvara temas etmesi oradaki ses dalgalarını içine çekmesini sağlar. Eş zamanlı rakamların cihaz ile gösterilmesini de takip ederiz. Bazen ıslaklık olan yerde su borusu bile döşenmemiştir. Yani bu tür hatalar yapmadan çalışmaları bitiririz ve ustalarımız onarımları başlatır. Sultangazi uğurmumcu tesisatçı gider borusu yıkama makinesi kullanarak tıkanıklık açma yapabilir. Lavabo içinde tuvaletteki gibi büyük ve birikmiş atıklar olmaz. Küçük parçaların bir araya gelmesi ile birikmeler olur. Yoğun saç kalıntısını lavabo kanalını tıkaması gibi durumlardan bahsediyoruz. En iyi lavabo kanalını temizleme yöntemi basınçlı su ile yıkamadır. Metreler boyunca uygulanabilir ve robot cihaz ile kullanıyoruz. İkinci yöntem ise spiral telin eviye deliklerinden veya gider içlerinden ileri geri hareketleri ile oradaki birikintiyi temizlemesi olup her ikisi de kesinlikle tahribat oluşturmayacak yöntemlerdir.

Sultangazi uğurmumcu tesisatçı işletme, fabrika binalarında evlerde petek temizliği yapabilir. Conta ve iç metale zarar oluşturmayacak petek panellerini içten sıvı ile temizleme çalışması yapmaktayız. Solüsyonlar son derece soğuk kalan peteklerdeki kirlenmeleri ayrıştırır ve cihaz ile tamamını alabiliriz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87