Ataşehir Aşık Veysel Tesisatçı

Ataşehir Aşık Veysel tesisatçı firması olarak kameralı su kaçağı tespiti , robotla tıkanıklık açma ve petek temizliği servisi vermekteyiz. Emir Tesisat olarak aynı gün içerisinde Ataşehir semtine hizmetimiz bulunmaktadır.

Aşık Veysel Tesisat Ustaları

Ataşehir Aşık Veysel tesisatçı sifon çatlağı sebebi ile su akıtması için su kaçağı tespiti ekiplerini aramanızı önermektedir. Betonlarda ıslak yüzeylerin iç kısmından seslere yönelik analizi cihaz ile yapıyoruz. Yani hep ıslak halde olan kısımların kırılması kuralı yoktur. Bazen üst katın sifon hortumundaki çatlak sebebi ile sızıntı sizin tuvalet duvarınızı ıslatması şeklinde de olabilir. İlgili sifon içinde püskül tamponu veya direkt çatlayan veya kırılan sifon hortumunun değiştirilmesi dahil hepsi için özel olarak ekibimiz çalışma yapabilir. Ses detektörleri ile de beton içlerinin analiz edilmesi dahil komple onarımları da bizlerle alabilirsiniz. Ataşehir Aşık Veysel tesisatçı kalorifer paneli içinin hiç ısınmaması ve borularının ılık kalması gibi durumda petek temizliği ekibini aramanızı öneriyor. Kaloriferdeki su pek eksilmez ve tamamlanması kolaydır. Burada ısı kaynağı ile hali hazırdaki suyun ısıtılması sürekli yapılmaktadır. Kombi derecelere bakar ve belli zaman aralığı ile doğal gaz tüketimi yapar. Yalnız kireç tabakaları tıkama yaparsa sıcaklık geçişi durur. Peteklerdeki kirecin tamamını almak için ve diğer maddeler içinde geçerli olmak üzere termal kamera ile sıcaklıklara bakıp istersek direkt peteğe cihazımızı bağlarız. Solüsyon temizleyicilerin aktarılması ve yoğun su basılması ve çekilmesi ile işlemleri tamamlarız. Çok sayıda peteğin aynı anda havlupan ile temizlenmesi de yapılmaktadır.

Ataşehir Aşık Veysel tesisatçı atık dolan kanallarda helezon çelik yay ile tıkanıklık açma işlemi yapmaktadır. İç silindirli plastik yapıya zarar verilmez. Yerleştirilen aparat hızı düşük seviyede ilerletilir. İçteki biriken suların açılacak atık gedikleri ile hareket edilmesi temizlenmesini sağlar. Kamara görüntüleri ile bundan emin oluruz ve testler yaparız.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87