Sultangazi 75. Yıl Tesisatçı

Sultangazi 75. Yıl tesisatçı firmamızda kırmadan robot makinalı cihazla su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma ve petek temizliği gibi su tesisatçı servis hizmetleri verilmektedir. Emir tesisat son teknoloji donanımlı araçları ile aynı gün içinde 75. mahallesi halkına servis veriyor.

Alt kata su sızıntı sorunu varsa bizi arayarak kırmadan kameralı sistemle nokta atışı tespit yaptırabilirsiniz. Tuvalet veya lavaboda tıkanma varsa bizi arayarak robot makinalı sistemle açtırabilirsiniz. Petekleriniz iyi ısı vermiyorsa kimyasallı petek temizliği hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz.

75. yıl tesisatçı ustası telefonu

Sultangazi 75. yıl mahallesi tesisatçı kırılmış su borusunu onarabilecek su kaçağı tespiti ekibidir. Kırılmış şebeke borusunu kırmadan bulmak için ses takip sistemleri kullanılır. Suyun hızlıca akması kısa sürede alt katın tavanları ve duvarlarında su birikmesi ve damlamasına yol açacaktır. Vana aç, kapa sırasında seslerdeki titreşim ve gürültüleri tam olarak akustik ses detektörünün analiz etmesini sağlarız. Ses dalgaları rakamlara dönüşür ve yüzeylere tutulması ile sabitleme yaparak analizi bitiririz. Kırılacak küçük alanlar ve onarılacak su borusunda hata yapmayacak olan ekiplerimizi mutlaka arayınız. Sultangazi 75. Yıl tesisatçı akvaryum taşının banyo kanalını tıkaması için cihaz ile tıkanıklık açma ekibini arayabilirsiniz. Bazen saç kalıntıları ile bir arada bulunur ve çok geçmez banyo suları hemen taşma yapar ve zemini su içinde bırakır. Kokusu da elbette cabasıdır. O kanal yapısının silindirli alanına metreler boyunca sürebilecek kameralar ile bakabiliriz. İlgili nesnenin bahsettiğimiz sorundan kaynaklandığını görürsek su püskürtme cihazını getirir ve basıncı da yıpratmayacak ölçüde yerine getirerek, pis su kanalını yalnızca su ile yıkayarak açılması işlemini başlatabiliriz.

Sultangazi 75. Yıl tesisatçı sıcak ve soğuk su arasındaki geçişin kirlenme yaptığı kaloriferlerde kırmadan ve kirletmeden petek temizliği işlemini sunmaktadır. %20-%40 arasında gider maliyetini azaltıcı ve özellikle birkaç derece yükseltilen oda sıcaklıklarını elde etmek için özel cihaz ve bağlantını yapılacağı havlupan gibi kısımlardan çalışmaya başlamaktayız. Senelerdir ılık veya soğuk kalan peteklerde bile bu solüsyonun çözemeyeceği madde yoktur ve yoğun su basımları, sistemden geri çekilmeleri eşliğinde temiz hale getirebiliriz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87