Sultangazi Esentepe Tesisatçı

Sultangazi Esentepe tesisatçı firması olarak son teknoloji kameralı cihazlarla su kaçağı tespiti , petek temizliği ve tıkanıklık açma hizmeti vermekteyiz. Çözüm Merkezi olarak aynı gün içerisinde Sultangazi semtine servsimiz vardır.

Esentepe Tesisatçı Ustaları

Sultangazi Esentepe tesisatçı tuvaletteki rezervuar suyunun yavaş gitmesi ve uzun sürmesi durumlarında tıkanıklık açma ile kanal yapısının bozulmasına izin vermeden temizlik çalışmalarını alabilirsiniz. Dökülen sıvı çözücüler ve temizleyici ürünleri kullanmaktan sıkılmadınız mı? Bizim tekniğimiz robot cihaz kamera ekipmanı ile sorunu görmek. Tuvalet kanalına sıkışmış bez parçalarını geri çıkartmak veya peçete, ıslak mendil gibi nesneleri mümkünse atıklarla beraber ittirerek uzaklaştırmaktır. 30 çeşitli özelliklere sahip ve robot cihaz ile kullanımı yapılan başlıklardan bir tanesi de helezon çelik yay olup pis tıkanma maddelerinin daha fazla orada kalmasına izin vermez. Sultangazi Esentepe tesisatçı “peteğin altı ısınmıyor” ise petek temizliği önermektedir. Kirlilik düzeyi günden güne artan kaloriferlerde soğuma problemi yaygındır. Kombi veya merkezi ısıtma sisteminden gelen sıcak suyu ilk alacak olan peteklerde inanılmaz sıcaklıklar olurken, uzaktaki ve daha uzaktaki ise soğuk kalabilir. Kimyasal solüsyon temizleyici ilacı peteklere gönderip ilk yarım saatte bile peteklerde soğuma ve tıkanma yapan maddeleri almamız mümkündür. Bina içindeki kalorifer sayıları ve içindeki kirlenme potansiyellerine göre çalışma birkaç saatte bitirilebilir. Devamlı sıcak kalacak petekleri elde etmek için iki sene kadar randımana ulaşması mümkündür. Son olarak ısıtma maliyetlerinin düşürülmesi ve özellikle petek içindeki suların daha iyi ısınması bu çalışma ile elde edilebilir.

Sultangazi Esentepe tesisatçı üst katın banyo giderinden devamlı su akması ve küvet suyunun banyo tavanı ve duvarını ıslatması için su kaçağı tespiti kameraları ile hizmet verebilir. Küvet giderlerine kameralarla bakılarak yerlerinin bulunması ve kırılan küvet giderinin tamiri gibi adımları bizden alabilirsiniz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87