Sultangazi Yunus Emre Tesisatçı

Sultangazi Yunus Emre tesisatçı firması olarak ilaçla petek temizliği , kameralı su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma işlemlerini yapmaktayız. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Sultangazi semtine servisimiz mevcuttur.

Yunus Emre Tesisatçı Telefonları

Sultangazi Yunus Emre tesisatçı radyatör, kas kat, güneş enerji boruları, ısıtma ve soğuma sistemlerinde petek temizliği solüsyonlar ile bakımını yapabilir. Su ısıtılması kirecin açığa çıkması için yeterlidir. Petekte kireç birikmesi ve tıkanması sorunu olduğunda sıcaklık düşüşü olur. İnce bir tel gibi de olabilir, yumak halinde boru içleri, panel araları, üstlerinde yer edinebilir. Bu formun çözülmesi için solüsyon eklemesi yapıp un gibi küçücük yapılara dönüştürürüz. Bu zaman diliminde basınçlı suyun petek içinden yıkama yapması sağlanır ve kireç, çamur maddelerinin cihaz tankının kenarındaki filtre kısmında kalması sağlanır. %40 gaz tüketimlerinde az fatura ödemenin anahtarı da bu işlemlerden geçmektedir. Sultangazi Yunus Emre tesisatçı uzmanlarımız ile bay, bayan WC tuvalet kanalında su kaçağı tespiti yapabiliriz. Standart alaturka ve klozet kanalındaki kırılmış ve çatlamış lağım borularını bulmak için kameralı arama cihazlarını kullanıyoruz. Küvet kanallarında da kullanılabilecek bu cihazlar ile net ışıklandırma ve taze, anlık görüntü aktarma özellikleri ile çok geçmeden sorunları tespit edebiliriz. Bu sayede sağlam sistemlerle vakit kaybetmeyip veya olmadık bölgelerin kırılmasına gerek kalmadan direkt sorunlu ve kullanılamaz lağım borularının yenilenmesi işlemlerine odaklanıyoruz.

Sultangazi Yunus Emre tesisatçı lavaboyu tıkayan yağ kalıntıları ve diğer yemek artıkları için su kullanarak tıkanıklık açma hizmeti vermektedir. Aslında işlemler bu kadar basittir. Kameralar bahsettiğimiz maddeler ve diğer sorunları saptamamızı sağlar. Uzun mesafelerde de kullanabiliriz. Suyun basınçlı ve püskürtme yolu ile kullanılacak kısmına ulaşır ve yıkama yaparız. Bazı küçük testler ile ne kadar işe yaradığını sorgularız.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87