Eyüp Odayeri Tesisatçı

Eyüp odayeri tesisatçı firmamızda kırmadan robot makinalı cihazla su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma , petek temizliği gibi su tesisatçı servisi vermekteyiz. Emir tesisat aynı gün içinde son teknoloji cihazlarla kırıp dökmeden ev ve iş yerlerine hizmet sunmaktayız.

Alt kata su akıntısı varsa canınızı sıkmayın kamera sistemi ile nokta atışı su arıza tespiti ve onarım servisi alabiliriz. Petekleri yerinden sökmeden ilaçlı temizlik yapıyoruz petekleriniz iyi ısıtmıyorsa bizi arayarak petek temizlik servisi alabilirsiniz.

Eyüp Odayeri Su Tesisatçıları Telefonları

Eyüp odayeri tesisatçı kırmadan ve betonu yıkmadan tıkanıklık açma işlemini lağım borusu içlerinden yapmaktadır. Uzunca kablo ve en ilerideki atık delme veya farklı amaçla kullanılan ek parçalara güç verilmesi ile bu mümkündür. Hatta kamera takılarak neyin kanalizasyonu tıkadığını cihaz ile görmek, anlamak gibi işlemleri de yapabiliriz. Sorun saptanır ve çok vakit almadan ekibimiz tuvaletler olsun, WC gider kanallarında kırmadan boruları temizleme işlemleri olduğu belli bir hız ile atıkları delerek ilerletebilecek düzeneği yerleştirir ve yoğun su eklemeleri ile ne derecede verim aldığımızı görebiliriz. Eyüp odayeri tesisatçı bilgisayar teknolojisi ile su kaçağı tespiti işleminde sinyalizasyon araştırması yapmaktadır. Su borusu delinmiş ise orada ses dalgası oluşur. İç kısma çarpması betonlarda tahribat oluşturması gibi nedenler sesi açığa çıkartması için yeterlidir. Akustik ses detektörleri ile bu belirtilerin şiddetinin net duyulabilecek formlarda artırılmasını sağlar. Bu yetmez ve ses şiddetinin rakamsal boyutunu cihaz gezdirilmesi sırasında ekrana yansıtır. Uzun sürmeden çalışmanın boyutları işaretlenecek yüzeylere bırakır ve orada tamirat hemen başlar.

Eyüp odayeri tesisatçı özel cihazlar ile risk almadan, kaloriferi koruyarak petek temizliği işlemi yapmaktadır. Kimyasal petek temizleyici ilaç ile sistemlere kablolar esnasında yoğun aktarım yaparız. Sıcaklıkları düşüren kireç gibi maddelerin çözünür hale gelmesi ile basınçlı sular ile alınması sağlanır ve ardından ilk ısıtmalarda sıcaklık 25 ise 28-30 gibi rakamlara çıkabilir. Bu birazda sistemin ne kadar sıcaklığı aktarması ile ilgili olup, bazı müşterilerimiz sıcaklığın fazla geldiğini söyleyerek kombilerde düşüş yapmaya gitmesi %20 ve üzerinde tasarrufu elde etmesini sağladığını söylemektedir.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87