Sultanbeyli Battalgazi tesisatçıları firması olarak kameralı su kaçağı tespiti , tıkalı gider açma ve petek temizliği işlemlerini yapmaktayız. Çözüm Tesisat olarak aynı gün içerisinde Sultanbeyli semtine hizmet vermekteyiz.

Battalgazi Tesisat Firmaları

Sultanbeyli Battalgazi tesisatçıları tesisat, kombi, petek temizliği bakım yıkama arıza giderme işlemleri sunmaktadır. Evin kirlenmesini önleyerek, tortu ve kireç parçalarının yer tuttuğu peteğin ılık soğuk kalması problemine yol açtığı hatlar makinemize aktarılacak solüsyon ile devir daim neticesinde bir süre yıkanmaktadır. Tortular yapıştıkları yerden ayrılıp, daha küçük parçalara bu sayede dönüşür ve yine makinemizdeki filtre kısmına takılmasını sağlarız. Peteğin hava yapan yerlerini alınması, peteğe taze yeni şebeke suyunun eklenmesi gibi bir dizi çalışmanın yanı sıra kombi kullanıcıysanız eğer bu yönde bakım hizmetlerini de bizden alabilirsiniz. Sultanbeyli Battalgazi tesisatçıları kameralı tuvalet atık kanalı açan makineyle garantili tıkanıklık açma çalışmaları sunmaktadır. Islak mendil tuvaleti tıkadı gibi bazı sebepler karşınızda duruyordur. Bir arada duran atıkları dışarıdan atacağınız kimyasal ilaçla açma işlemlerini yapamazsınız. Atık özel yaylar ile parçalanması gerekir. Basit tel ekipmanlar değil, robot cihazdaki akıllı yaylar ve özellikle kameralar ile bulunan atıkları 30 metreden daha uzaktaki pimaşlarda bile temizleyebiliriz. Ekibimiz bu alanda sayısız işlem yapmıştır, tuvaletin mermeri, fayansı, duvarını, pimaşını, atık borusunu kırmadan garantili tuvalet açan İstanbul firması arıyorsanız biz her zaman buradayız.

Sultanbeyli Battalgazi tesisatçıları alt kata su sızdıran banyo tesisatını onaran su kaçağı tespiti ekibidir. Alt kata devamlı su akıtan temiz su borusunu kırmadan bulma işlemleri nasıl yapılır? Dairenizle ilişkili tesisat kaçakları test pompasını tesisata taktıktan sonra ortaya çıkar. Araştırma için dairenizde ıslaklık, ses belirtileri gibi etkileri nem ölçer, akustik ses cihazı ile yapar ve sızdıran alanı buluruz. O andan sonra kırılacak alan sızıntı noktaları kadar küçük olur. Bu sayede fazla tesisat ücretleri ödememiş olursunuz.

Sultanbeyli Battalgazi Tesisatçıları
0533 355 94 93 Tesisatçıyı TIKLA ARA