Sancaktepe Osmangazi Tesisatçı

Sancaktepe Osmangazi tesisatçı firması olarak tıkalı gider açma , kombi petek bakımı ve kameralı su kaçağı tespiti hizmeti vermekteyiz. Emir Tesisat olarak aynı gün içerisinde Sancaktepe semtine servisimiz bulunmaktadır.

Osmangazi Tesisatçıları

Sancaktepe Osmangazi tesisatçı merkezi, bireysel ısıtmalı evlerde petek temizliği yaparak temizleyen firmadır. Petekleri garantili temizlemek sıcaklık artışı, yakıt düşüşüne yardımcı olmaktadır. En yakın petek sıcak, uzaktaki petek soğuk ise sıcak su geçişi engellenmiştir. Engelleyen tortu, kireç gibi maddelerdir. Almak için makineyle çözünür duruma getirip, direkt çekeriz. Devir daim sürelerine dikkat ederek, sürekli yıkar ve kıvama geldikten sonra alırız. Peteğe temiz su eklenmesi, peteğin havasının hatasız alınması ve daha nice işlemlerde bu çalışma ile sizlere verilmektedir. Sancaktepe Osmangazi tesisatçı kaçak suyu kırmadan bulan su kaçağı tespiti firmasıdır. Binada evde kaçak su sızıntıları için özel makinelerle destek vermekteyiz. Banyo zemininde ıslaklık var alt kata banyo suyu akıyor soruları için banyo tesisatı ile alakalı sistemlerde makineyle dinleme yapabiliriz. Bazen ilk işlem bu kadar belirti olmadığı zaman test pompası takıp dairedeki sızıntıları direkt görerek o katta çalışmaları derinleştirmek ile başlar. Balyoz, matkap kesinlikle bunları unutun. Analiz aşamasındayız ve aşırı veya tiz ses çıkartan su boruları cihazlar ile bulunurken onarım noktaları da dıştan hemen tespit edilir. Sökülecek parke, fayans, kırılacak duvar varsa bunu minimale indirebiliriz ve yerleştireceğimiz sağlam borular ile güven içinde sistemleri kullanmanızı sağlarız.

Sancaktepe Osmangazi tesisatçı ses tıkanma yapan gider borularını tıkanıklık açma robotuyla arızasını gideren firmadır. Lavaboyu her kullandığımda kötü kokular geliyor, taşıyor gibi sorunlarda gider tesisatı eğimleri hatalı, sorun oluşturacak kıvrılabilir. Tüm bunları beton kırılmadan kamerayla direkt gider kanalı içine bakarız. Örneğin, mutfakta çeşitli gıdalarla yemek yapıyorsunuzdur. Artıklar lavabo giderine düşer ve küçük de olsa zamanla tıkanır. O alanları yıkarız. Basınçlı su hortumu takıp güzelce yıkarız, robot cihazdaki akıllı yaylar ile atıkları kavrar ve tüm bunları pimaş içinden metreler boyunca yapabiliriz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87