Sancaktepe Kemal Türkler Tesisatçı

Sancaktepe Kemal Türkler tesisatçı firması olarak kameralı cihazlarla lavabo açma , tuvalet açma , tıkanıklık açma , su kaçağı tespiti ve petek temizliği hizmeti vermekteyiz. Emir Tesisat olarak aynı gün içerisinde Sancaktepe semtine servisimiz mevcuttur.

Kemal Türkler Mutfak Gideri Açma

Sancaktepe Kemal Türkler tesisatçı profesyonel su sesi dinleme cihazlarıyla kırmadan su kaçağı tespiti yapar. Tesisat kaçaklarını bulan makine test pompası ve akustik dinleme detektörüdür. Şebeke ve sıcak su borularındaki basınç ölçümleri ile sızıntı sırasındaki sesleri dikkate alınabilecek bu iki cihazla su kaçağı bulan tesisatçı ekibimiz fayans, duvar kısacası sızıntı nereden geliyor ise o alanların yerlerini bulur. Ses yoğunluğu, titreşimler, basınç değer anormallikleri, binada fayans duvar ıslaklığı, kurumaması cihazlarla taranması ve bir dizi işlem ile neredeyse 30-45 dakika içinde nokta sızıntı alanlarını bulup onarımları ekiplerimiz başlatır. Sancaktepe Kemal Türkler tesisatçı çamaşır makinesi pis su tıkanıklığını açan servis olarak özel tıkanıklık açma robotları kullanıyoruz. Çamaşır yıkanırken kirleri, kopan parçaları, erimeyen temizleyici deterjanlar ve daha nice nesne çamaşır makine pimaşında tıkanıklık oluşturabilir. Su tahliye hortumu ile tıkalı giderden gönderilmesi gereken atık sular, atıklara çarpar ve geri gelir. Biz bu alanları dikkatlice kamerayla buluyoruz. Kanal içine itinalı şekilde yıkmadan pimaş açan robot cihazın yayını takıyoruz. Yay atıkları ufalar, küçük parçalar halinde ittirme gücü ile uzaklaştırır özellikle bunun işe yaradığını bazı testler ile uygulamaktayız.

Sancaktepe Kemal Türkler tesisatçı peteklerin alt kısmının ısınmamasını onaran tamir eden petek temizliği firmasıdır. Peteğin farklı yüzeylerindeki soğuma nedeni hava veya kireç, tortu maddeleri olabilir. Cihaz ile taramadan sonra anlaşılır. Dışarı aldıktan sonra bu maddelerin doldurduğu alanlara sıcak su akışı olacaktır. Makineyle bu atıkların çözünmesi için ilaç ekler ve sürekli takacağımız cihaz arasında devir daim yapar, tamamını çekeriz. Ek ölçümler, analizler, farklı sorunlar varsa size bilgi verilmesi, onarımı, kombi bakımı ve daha nice çalışmalar ile yakıt düşürücü, petek ısısı artışı hedefli bu çalışmaların ömrünün de iki seneye kadar randıman alınabileceğini de eklemek isteriz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87