Sancaktepe Yunus Emre Tesisatçı

Sancaktepe Yunus Emre tesisatçı firması olarak su kaçağı tespiti , robotla tıkanıklık açma ve kombi petek temizliği işlemlerini yapmaktayız. Aynı gün içerisinde Çözüm Tesisat olarak Sancaktepe semtine hizmet vermekteyiz.

Yunus Emre Tesisatçı Numaraları

Sancaktepe Yunus Emre tesisatçı küvet altından akan suyu makineyle cihazla kırmadan bulan su kaçağı tespiti firma ekibidir. Küvetin seramiğinde bazen çatlamalar olabilir. Tıpkı lavabo seramiğinde olduğu gibi tesisatta kaçak varsa küvet altına su akıyor sorunları oluşur. Macunla küvet su kaçağının onarılması, küvet giderinden görüntü alabilecek kamera ile tesisat kaçaklarının kontrolü, küvet batarya su tesisatında detektör taramasıyla su sızıntısının kırmadan bulunması gibi adımlar uygulanır ve problem kaynağı bulunarak çözüm üretilir. Sancaktepe Yunus Emre tesisatçı doğalgazlı peteği temizleyerek ısıtan petek temizliği firmasıdır. Kombi çalışıyor petek ısınmıyor sorun ne olabilir? Kombi ve petek bakımı birlikte sizlere sunulmaktadır. Kombi parça arızası, petek tesisatı tıkanması veya yanlış döşenmesi gibi etkiler olabilir. Petekten alınacak küçük bir numune ile kirlilik dozajına bakabiliriz. Gerekli ise cihazı bağlıyoruz. Bazen petekler temizdir fakat cihaz arızası peteği ısıtmıyordur. Sorun nerede ise ekiplerimiz bulacaktır. Peteği sökmeden temizleyen cihaz getirmekteyiz. Bir miktar sıcak su ile solüsyon petek yıkayıcı birlikte kullanılır. İşlemleri yaparken petek kirlerinin alındığından emin oluruz. Devir daim petek kirlerini sökmenin pratik yoludur. Sıklıkla bu işleme gerek yoktur. Cihazımızdan gönderilen temizlik sıvıları ve peteğin iyi ısınmasını sağlayan cihazımız ile tüm kireç, pas ne varsa çekeriz. Atık kanallarına gönderir ve son petek ayarlarını yaparak sizlere teslim ederiz.

Sancaktepe Yunus Emre tesisatçı logarı taşan apartman, binada kırmadan logar açan tıkanıklık açma işlemleri yapan firmadır. Logar atıkları patlamaya neden olabilir. Sorunu gördüğünüz anda bizi aramalı ve robot cihazı önce kamera araştırması sonrasında açıcı yayı ile atıkları yoğunluklarına göre uygun düzeyde açıcı yayları kullanarak temizleyebiliriz. Logarı yıkmadan kırmadan robot cihazla açma işlemleri atık yoğunluğuna göre farklı saatlerde tamamlanır. Güçlü motor kapasitesi ile yaylar atıkları parçalayarak kanal içinde ilerler ve sorunlardan kurtulursunuz ve birkaç teyit alarak işlemleri bitirmekteyiz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87