Sancaktepe Safa Tesisatçı

Sancaktepe Safa tesisatçı firması olarak kameralı su kaçağı tespiti , tıkalı gider açma ve kombi petek bakımı hizmeti vermekteyiz. Emir Tesisat olarak 0216 612 55 90 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Safa Mutfak Gideri Açma

Sancaktepe Safa tesisatçı banyo küvet altında kırmadan kameralı su kaçağı tespiti su sızıntısı bulma makinesi ile işlem yapmaktadır. Küvet altı su kaçağı sızdırmazlık ürünleri çekilmesinden sonra aşınma ve su kayıplarından olabilir. Küvet giderinde conta, kaynak problemleri, küvet gideri delinmesi ve diğer sebeplerden dolayı su kayıpları yaşanabilir. Küvet seramiğinden su geliyor ise dıştan çekilecek kimyasal ürün ile kapatma, küvet giderine kamerayla inceleyen ekiplerimiz sızdıran küvet pimaş giderini kırmadan bulma işleminden sonra atık borusunda onarım işlemleri yapabilir. Sancaktepe Safa tesisatçı kombi kalorifer petek ısınmaması sorununu petekleri sökmeden temizleme yöntemiyle aşmaktadır. Doğalgaz faturasında tasarruf oluşturucu tedbirler için petek temizliği işlemlerini önermektedir. Kombi 70 derece ve petek soğuk ısı birkaç yerde sorun oluşabilir. Peteğin iyi ısınmasını sağlayan etkenlerden birisi peteğin içinin kirlenmesidir. Özel cihazlar ve solüsyonlar ile alınması gerekir. Güçlü su basım, çekim motoru ile sirkülasyon oluşturucu işlemler yaparız. Petekten kirleri sökmek için güçlü solüsyonları aktarıp bir süre makinemiz ve petekler arasında sirkülasyon başlatırız. Bir süre sonra kirler çözünür ve makinemize çekeriz. İşlemin sonucunda peteklerin daha kısa sürede ısındığını fark edeceksiniz ve yakıt tasarrufu oluşturucu önlemler de sizleri bekliyor.

Sancaktepe Safa tesisatçı lavabo yağlanmış gider borusunu makineyle yıkayan tıkanıklık açma firması olarak özel teknikler sunarız. Yağlanan lavabo pimaşı denilince akla gelen genelde mutfak giderleridir. İlk adım tezgah altındaki hattan kanalı iki yönlü kamerayla araştırırız. Yağlanma, lavabo atıkları yerleri bulunur. Ustalarımız su ile lavabo yıkama veya lavaboyu robotla açan makine gibi farklı alternatifler üzerinde karar verir ve en önemlisi bu cihazları metreler boyunca yapılan araştırma sonucunda itinalı olarak kullanabilmekteyiz, hasar, tadilata da gerek yoktur.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87