Sancaktepe Ferhatpaşa Tesisatçı

Sancaktepe Ferhatpaşa tesisatçı firması olarak tıkalı gider açma , kombi petek bakımı ve kameralı su kaçağı tespiti hizmeti vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Sancaktepe semtine servisimiz bulunmaktadır.

Ferhatpaşa Tesisatçı Telefonları

Sancaktepe Ferhatpaşa tesisatçı evin tavanında sararma küflenme su damlaması, pis kokuları kırmadan araştıran su kaçağı tespiti firmasıdır. Mutfak, tuvalet, banyo tesisatı geçen üst kattaki komşunuzdaki tesisat kaçakları karşınızda olabilir. Bazen bina dış duvarı izolasyon kaçağı da olabileceğini unutmamak gerekir. Tavan, duvardaki ıslaklığı yapan su tesisatını bulmak için dairede basınç testleri, nem ölçen aygıt ile ıslaklığın toplandığı kısım, ilgili kat bulunduktan sonra o daire için tesisat geçen alanlarda detektör sinyalleri ile tarama, atık lağım kanallarında kırmadan kaçak bulan makine olan gider içi kılavuz kameralar ile gözlem işlemleri yapılabilir. Bir dizi araştırma ile sorunu tadilatsız bulup onarım yapan ekiplerimiz sizlere garantili sonuçlar sunmaktadır. Sancaktepe Ferhatpaşa tesisatçı peteğin içini kırmadan sökmeden yıkayan petek temizliği makinesi solüsyonlu işlemleri sunmaktadır. Peteklerin kirlenmesini durduramazsınız. Ne kadar kirli ise içindeki atıklar, kireçler o derecede sıcak su akışını durdurur. Hatta kombiniz varsa parça arızası bile yapabilir. Kombi filtresi tıkandı gibi sorunlar petekten kaynaklanıyor olabilir. Kombiye veya havlupana takılacak bir cihaz getiriyoruz ve kanaldaki kirli suları çekip, petek yıkamada kullanılan solüsyon ekliyoruz. Devir daim petek sayısı ve kirliliğe göre genelde 1 saat içinde bitirilir ve çözünen tüm kirleri basınçlı su makinesi ile çekip, atık kanallarına gönderiyoruz ki ilk ısıtmadaki etki hemen sıcak haline gösterirken %40 gibi oranlarda aylık tasarrufun önünü açma ihtimaliniz vardır.

Sancaktepe Ferhatpaşa tesisatçı lavabo evyesini kırmadan temizleyen tıkanıklık açma firmasıdır. Lavabo evye tıkanıklığı açma için evye giderine kamera kullanarak bakarız. Küçük bir araştırmanın ardından su basıp temizleme, atık biriktiren kanalları robot cihazdaki özel açıcı yaylar ile temizleme gibi tüm işlemler pimaş içleri dahil kullanılmak üzere yapılabilir. Biriken ve durağan kalmaya devam eden, lavaboyu sürekli tıkayan atıkları temizlemek için ilerletilmesi şarttır ve biz hem bunu hem de lavabo tesisat gideri tamiri ihtiyacı var mı diye araştırma yaparak en iyi çalışmaları sizlere sunuyoruz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87