Sultanbeyli Battalgazi Tesisatçı

Sultanbeyli Battalgazi tesisatçı firması olarak son teknoloji cihazlarla su kaçağı tespiti ; petek temizliği ve tıkanıklık açma işlemlerini yapmaktayız. Ayrıca o gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Sultanbeyli semtine hizmet vermekteyiz.

Battalgazi Tesisat Ustaları

Sultanbeyli Battalgazi tesisatçı radyatör su kaçırma problemi, lavabo giderinden su damlaması veya farklı su kaçağı tespiti problemleri için yanınızdadır. Bazen petek gövdesi veya borusunda damlamalar olur ve onları tamamen tıkayacak ve sızıntıyı önleme anlamında bazı kimyasallar ile en ufak tahribata yol açmayacağımızı biliyor musunuz? Sultanbeyli Battalgazi tesisatçı uzmanları petek temizliği yapabilmek için gerekli olan tüm malzeme ve cihaza sahiptir. Taşınabilir ithal ve orijinal olan bir cihaz ile bazı kimyasal sıvıların peteklere geçmesini sağlıyoruz. Havlupan, kombi veya farklı bir peteğe bağlantı kanalı içerisinden bunu yaparız. Bahsettiğimiz cihaza ilk başta bu kimyasalı ve yeteri kadar su ilave ediyoruz. Örneğin batarya başlığına küçük bir ilave ek parça takarak bu ihtiyacı görebiliriz. Kanallara bu sıvıların aktarımı 3-4 petek olacak şekilde ilk aşamada sınırlıdır. Kimyasallar içindeki tortu, bakteri, çamur, korozyon izlerini olduğu gibi su içinde hareket edecek hale getirir. Tekrar su basma işlemi yaparak tahliye eder ve kalan peteklerde kimyasal ve su basma ile sırası ile içi simsiyah kalan kanalları temizler ve son aşamada koruyucu sıvıları da ilave ederiz.

Sultanbeyli Battalgazi tesisatçı klozetin tıkanması ve anında açılması için başarılı tıkanıklık açma İstanbul teknik servisi arıyorsanız, biz buradayız. Öyle ki tuvalet kanalında yalnızca atık olmayabilir ve ıslak mendil gibi yabancı cisimler sıkışabilir. Onları kanal içlerinden açılmasını sağlamak için 30 farklı cihaz başlığı ve kameralı elektronik sistemlerimizin olduğunu ve ihtiyacımızın sadece birkaç saat zaman olduğunu biliyor musunuz?

Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87 Tıkla ARA : 0551 231 83 55