Beykoz Rüzgarlıbahçe Tesisatçı

Beykoz Rüzgarlıbahçe tesisatçı firması olarak tıkalı olan tuvalet , lavabo ve pimaşınızı son teknoloji robotlarla kırmadan ve dökmeden açmaktayız. Aynı gün içerisinde Emir Tesisat olarak Beykoz semtine hizmetimiz mevcuttur.

Rüzgarlıbahçe Tesisat Ustaları

Beykoz Rüzgarlıbahçe tesisatçı kendi haline bırakılan ve petek temizliği yapılmayan binalarda ne olabilir, anlatmak istiyor. Soğumanın izleri giderek artar ve içindeki pisliklerin artık tavan noktaya ulaşması ile korozyon giderek artar ve peteklerde su kaçırma problemi oluşur. Sırf bu sızıntıları durdurmak için kapatıcı kimyasalları kullanmaktayız. Ayrıca böyle bir sıkıntı yoksa sadece kirlenmelere bağlı soğumalar mevcut ise bu durumda farklı çözücü kimyasalların peteklere gönderilmesi, birkaç saatte tüm sıkıntının ortadan kaldırılması için yeterlidir. Beykoz Rüzgarlıbahçe tesisatçı küçük veya sıra dışı olasılıklarda bile dikkatli su kaçağı tespiti yapma amacındadır. Uğraş veren elemanlarımızın yalnızca deneyimleri ile karar vermeyiz. Doğru analiz yöntemleri ile sesleri dikkatlice dinleyebilecek cihazlar kullanırız. Zemin altından gelen hava kabarcıkları orada illaki bir sızıntı olduğu anlamına gelmez. Farklı bir noktadaki suyun bahsedilen bölgede görünmesi de olabilir. Ses dinleme aygıtları bunun yerini noktasal bulabilir. Ayrıca zemine veya duvar içine döşenmiş sıcak su borularındaki sızıntıları anlamak için de bazı sıcak su göstergeleri olan termal kameralar ile yine zararsız şekilde yerlerini bulabiliriz.

Beykoz Rüzgarlıbahçe tesisatçı tıkalı atık kanallarında dirsek, eğim hatası, içi lağım atığı ile dolmuş bölgelerde tıkanıklık açma işlemleri yapmaktadır. Pis su kanalı içindeki doluluk oranı tuvaletlerde helezon başlıklı cihazlar ile robot aygıtımıza gelen kameralı görüntüler ile uygulanabilir. Farklı türdeki sıhhi kanallarda ise genelde su sıkılarak temizlenmesine önem veriyoruz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87