Sultanbeyli Adil Mahallesi Tesisatçı

Sultanbeyli Adil Mahallesi tesisatçı şirketi olarak tıkanıklık açma , petek temizliği ve son teknoloji cihazlarla su kaçağı tespiti işlemlerini hizmetinize sunmaktayız. Aynı gün içerisinde Emir Tesisat olarak Sultanbeyli semtine servis vermekteyiz.

Adil Mahallesi Tesisat Ustaları

Sultanbeyli Adil Mahallesi tesisatçı “Bu kış nasıl daha az doğal faturası öderim?” sorusuna cevap için petek temizliği hizmetlerini önermektedir. İstanbul’un Kış şartları biraz sert olur ve petek kanalları ne kadar temiz ise kombi veya merkezi ısıtma sistemi o kadar az zorlanacaktır. Bunu elde etmek için boru çaplarındaki daralmayı yok edebilecek kimyasalların cihaz ile kullanılması ve tüm kanal içlerine yönlendirilmesi gerekir. Şu anda bizi arayın ve ekibimiz hemen bu hizmeti size yönlendirsin. Sultanbeyli Adil Mahallesi tesisatçı pimaşı kırmadan tıkanıklık açma temizleme ve kanalizasyon giderlerini yıkama gibi çok konseptli çalışma yapıyoruz. Küvet giderinden su geriye geliyorsa o kanal içine su basma ekipmanını ekler ve püskürterek yıkarken her zaman görüntü sağlayıcı sistemlerimiz ile kanal içini görürüz ve tadilat yoktur. Eğer ki bahçe gideri toz, toprak veya farklı nedenler ile artık suyu çekemiyorsa aynı teknik ile tam 20 metre uzunluğuna erişebilen bahsettiğimiz cihaz ile kanalizasyona boruların içindeki maddelerin karışmasını sağlarız. Lavabo kanallarındaki tıkanmayı en iyi temizleyebilecek yöntem ve lavabo kokularının sebebini anlamak için yöntem de bu cihaz ile yapılmaktadır.

Sultanbeyli Adil Mahallesi tesisatçı parkeyi kırmadan su kaçağı tespiti yapabilir. Fayansları ve duvarların arkalarına çok sayıda boru yerleştirilebilir. Onları dıştan bahsettiğimiz zemine sesleri çekerek onları bir taraftan cihaz ekranı ile analiz eden yazılımlar kullanmaktayız. Sızdıran bölge neresi ise onu anlar ve matkap ile küçük darbeler ile ilk aşamayı geçer, aracımızla getirdiğimiz yeni boruyu yerleştirebiliriz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87