Ataköy 5. Kısım Tesisatçı

Ataköy 5. Kısım tesisatçı olarak su kaçağı tespiti , petek temizliği ve tıkanıklık açma işlemlerini yapmaktayız. Son teknoloji cihazlarla yapılan tesisattan memnun kalacaksınız.

Ataköy 5. Kısım Tesisat Yapan Ustalar

Ataköy 5. Kısım tesisatçı %100 taharet veya batarya su kaçağı tespiti ve onarımı yapabilir. Klozet giderinde kaçak olması veya rezervuardan su akması, bakır veya metal su tesisatında kaçak olması gibi sıkıntılarda bizi arayınız. Beton içini dinleyebilecek detektörler, sıcak suyun takibini termal cihaz ile yapmak, atık kanalı sızıntıları ile ilgili kanallarda kameralı analiz ve daha çok sayıda yöntem ile en iyi çalışmaları sunuyoruz. Ataköy 5. Kısım tesisatçı çamur ve korozyon kirlenmesi olan kaloriferlerde petek temizliği işlemini yapmaktadır. Kombi veya merkezi ısıtma sistemi ile devamlı ısıtılıp, soğutulan suyun zamanla siyah renge dönüşmesi normaldir. Peteklerin yanındaki hava deliğini kullanarak oradan renginin son durumuna bakabilirsiniz. Bahsettiğimiz kıvamda ise artık özel cihazlar ile bu kirliliğin alınması ve yerine bazı koruyucu sıvıların yeniden aktarılması gerekir. Bahsettiğimiz Alman petek temizleme robotu ile 3-4 peteğin aynı anda kirlilikten arındırılması yapılır. Elbette çok sayıda petek olan binalar vardır. İlk önce 3-4 tane peteği, ardından kalan petekleri 2-3 tur halinde ve toplamda 3-4 saat gibi zaman alabilecek düzeyde işlemlerini yapabiliriz.

Ataköy 5. Kısım tesisatçı yoğun ve aşırı miktarda tuvalet kağıdı veya farklı sebeplerden dolayı oluşan tuvalet kanalı problemlerinde tıkanıklık açma işlemi yapabilir. Kilolarca atık olsa da cihazımız atığa temas edip, delme ve ilerletebilecek surette uzaklaştırır. Sağlıklı kanal temizliğinin sırrı robot cihazdaki helezon yayın çalışması ile rögara kadar birikmelerin gönderilmesidir ve bu zaten sorunsuzluk anlamına gelecektir.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87