Bağcılar Fatih Mahallesi Tesisatçı

Bağcılar Fatih Mahallesi tesisatçı firması olarak petek temizliği , su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmeti veriyoruz. Ayrıca aynı gün içerisinde Emir Tesisat olarak Bağcılar semtine hizmet vermekteyiz.

Fatih Mahallesi Tesisat Ustaları

Bağcılar Fatih Mahallesi tesisatçı radyatörlere zarar vermeden petek temizliği yapabilmek için kaliteli kimyasallar kullanır. Bazen 6 peteği 1 saat gibi zamanda temizlediğimiz de olur, 2-3 saat vakit aldığı da olabilir. Tamamen içindeki kirlilik oranı ile alakalı olup, her binada havlupan gibi yerler kullanarak uygulanabilir. Dokunduğunuz zaman soğuk kalıyorsa ve ılık hali düzelmiyorsa havayı sürekli almak çözüm değil ve içsel temizlik şarttır ve bunu da garantili sunuyoruz. Bağcılar Fatih Mahallesi tesisatçı İstanbul gece, gündüz açık nöbetçi su kaçağı tespiti teknik servis çalışmalarında sıvı solüsyonların petek içinde sızdıran boru ve petek gövdelerini kapatması gibi işlemler tarafımızca yapılabilir. Genelde kuruma süresi uzun olmamakla birlikte bu kimyasallar ile peteklerin yenisi ile değişimi gibi külfetli bir işçilik ve masraftan da kurtulabilirsiniz. Batarya sularının hangi lavabo kanalından dışarı aktığını bulmak için bataryaları bir miktar açık bırakır ve kanallarda kamera göndererek gözlem yapmaktayız. Lavabonun her kullanılmasında maalesef kokulu sıvı atıklar apartman içinde dolaşacaktır ve mutlaka alt katlarda damlama yapacaktır. Yalnız bahsettiğimiz cihaz ile doğru noktaları bularak sızdıran bölgelerin birebir değişimi pek ala mümkündür.

Bağcılar Fatih Mahallesi tesisatçı banyo giderinden koku gelmesi, kanal açma yöntemleri ve tıkanıklık açma çalışmasında su püskürtme konulu komple bir işçilik öneriyoruz. Su kanallarındaki pisliklerin kaldıkları yerlerden sonraki boruya geçmesi zaten sorunu yok edecektir. Biz de bunun için banyo kanalı kırmadan yıkama yapabilecek su taşıma kabloları ve basınçlı hale getirecek başlıklar ile birlikte kameralı ekipmanları kullanıyor, koku yapan borular varsa ve banyo sifon arızası gibi durumlarda yerlerini hemen buluyoruz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87