Şişli Mahmut Şevket Paşa Tesisatçı

Şişli Mahmut Şevket Paşa tesisatçı şirketi olarak petek temizliği , tıkanıklık açma ve su kaçağı tespiti hizmeti sunmaktayız. Aynı gün içerisinde Emir Tesisat olarak Şişli ilçesine hizmet vermekteyiz.

Mahmut Şevket Paşa Tesisat Yapan Firmalar

Şişli Mahmut Şevket Paşa tesisatçı mutfak, banyo musluklarının az akmasında su kaçağı tespiti ekiplerini önermektedir. Tüm muslukların sıcak ve soğuk su hatları olabilir ve 3 farklı cihaz ile bakılabilir. Su sıcak halde borularda akıyorsa termal cihaz beton içinin röntgenini çeker ve sızma noktalarını anlamamızı sağlar. Sızdıran su borusunun yerini bulmada ise şebeke borularının geçtiği yerler bazı ses dinleme ve test pompaları ile araştırılır. Şişli Mahmut Şevket Paşa tesisatçı atık borusu montaj, döşeme, eğim hatası, atıkların geri gelmesi durumlarında tıkanıklık açma ve kameralı olarak içten analiz birlikte yapılabilir. Bina inşaat zamanlarında yanlış ve hatalı çok sayıda işlem başlatılmış olabilir. Her ne kadar kanalları temizlesek de yine tıkanma yapabilecek ve atığın geri geldiği problemleri hayal edin. Biz bunları kamera ile teyit ettikten sonra daha uzaklaştırma anlamında faydalı olabilecek düzenlemeleri sizlere de anlatarak çalışmaları uygulayabiliriz. Kanal yapılarının uzun süre sağlıklı çalışması şarttır ve parça garantisi ile bunu vermekteyiz. Kanallardaki her türlü boru içini dolduran nesneler için ise Almanya’dan özel getirdiğimiz tıkalı boruları kırmadan açabilecek olan sıhhi atık borusu temizleme cihazlarımız ile her zaman güvendesiniz.

Şişli Mahmut Şevket Paşa tesisatçı yerden ısıtmalı petek temizliği işlemlerinde bazı keşiflerin yapılması gerekir. Sistemin temizlik açısından sıkıntısı yoksa basıncı yüksek olan bazı makinelerimiz ile destek olabiliriz. Normal duvara monte edilen petekler için kimyasal sıvılar ile içindeki tüm pisliklerin alınması ve koruma sıvılarının çalışmanın en bitimine doğru aktarılması gibi işlemlerimiz her zaman vardır.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87