Küçükçekmece Atatürk Mahallesi Tesisatçı

Küçükçekmece Atatürk Mahallesi tesisatçı firması olarak su kaçağı tespiti , petek temizliği ve tıkanıklık açma işlemlerini yapmaktayız. TEL: 0551 231 83 55 Son teknoloji cihazlarla yapmış olduğumuz işlem kırmadan ve dökmeden yapılmaktadır.

Atatürk Mahallesi Tesisat Ustaları

Küçükçekmece Atatürk Mahallesi tesisatçı bakteri, çamur, kireç biriktiren peteklerde tıkanıklık açma için kimyasal kullanımı yapmaktadır. Kimyasalların peteklere gönderilmesi ile dikkatli olarak çözünmesi ve tahliyesinde özel ithal cihazlar kullanıyoruz. Bu maddelerin yok edilmesi ve peteklerde bırakılmaması daha çabuk ısınmasını sağlar ve aynı zamanda petek metali açısından koruma kalkanına da sahip olursunuz. Küçükçekmece Atatürk Mahallesi tesisatçı her şeyi sizler için düşünerek hareket eden ustalara sahiptir. Ucuz malzemeler veya taklit cihazlar ile değil orijinal ve anında petek temizliği için yanınızdayız. Yeni nesil veya doğal gaz ile ısıtılan farklı petek türleri dahil üstü veya altındaki soğumaların nedeni o bölgelerdeki bazı kireç, pas, korozyon üremeleridir. Hava tahliyesi veya her Sonbahar dönemlerinde peteklere su basılması bu kirlerden kurtulmanızı maalesef sağlamaz. Bizim yaptığımız ise kanallardaki bu bahsettiğimiz maddeleri özel sıvı solüsyon ile çözünebilir kıvama getirilmesidir. Yani yapıştıkları konumlardan çok geçmeden petek içinde hareket etmesi sağlanır. Akabinde basınçlı su ile temiz suyun girip, kirli olanının banyo veya tuvalet gideri gibi alanlara hemen aktarılması uygulanır. Yalnızca müsait olduğunuz bir günde birkaç saatlik işlem ile bizden senenin 12 ayı boyunca istediğiniz vakitte bu işlemi alabilirsiniz.

Küçükçekmece Atatürk Mahallesi tesisatçı banyo su sızıntısı var mı sorunuz için su kaçağı tespiti yapabilir. Alt kat komşunuz ile münakaşa yaşıyor olabilirsiniz ve sızıntıların ilk gideceği yer alt katlardır. Tavan akıntısı bunlara örnek olup, oradaki gider borularında metrelerce kamera ile bakma işlemini yaparak, sızma yerleri varsa hemen bulunması bizim için gayet normal bir çalışmadır.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87