Arnavutköy Anadolu Mahallesi Tesisatçı

Arnavutköy Anadolu Mahallesi tesisatçı firması olarak su kaçağı tespiti , petek temizliği ve tıkanıklık açma servisi vermekteyiz. Aynı gün içinde Çözüm Merkezi olarak Arnavutköy semtine hizmet vermekteyiz.

Anadolu Mahallesi Tesisatçı Ustaları

Arnavutköy Anadolu Mahallesi tesisatçı merkezi ısıtma ile çalışan binalarda tıkalı olan radyatörler için petek temizliği işlemleri yapılarak problemin aşılması mümkündür. Tüm apartman dairelerinde uygulanabileceği gibi bireysel kombi ile ısıtılan petekler içinde güçlü çözücüler eşliğinde tüm kanallardaki kirlenmeler dikkatli şekilde ortadan kaldırılabilir. Bizim hedefimiz sıcaklık bakımından sorunlu olan tüm binalarda bu problemin aşılmasını sadece birkaç saatlik çalışma eşliğinde ortadan kaldırmaktır. Arnavutköy Anadolu Mahallesi tesisatçı tuvalet içinden kötü lağım kokularının gelmesinde nasıl su kaçağı tespiti ile doğru bilgileri elde edebiliriz, sorularına yanıt vermek istemektedir. Tuvalet kanallarına evinizdeki pek çok temizlik suları kalıntılarını atıyor musunuz? Tuvalet kağıdı, ıslak mendiller veya sözde temizleyici vasfı ile satılan ürünlerin sisteme zarar verebileceğini biliyor musunuz? Erimeyen toz deterjanlar, asitli gider kanallarına dökülen açıcılar veya farklı ürünler zamanla plastiğe baskı verebilir ve eritebilir. Biz ise gözlem amaçlı kameralardan yararlanarak bu sistemlerde sızdıran kanalları görebiliriz. Genelde sizin katınızdaki yatay borularda olabileceği gibi daha uzakta dikey yapıda da bulunabilir ve doğru alanlardan sonra arızalı parçayı değiştirebiliriz.

Arnavutköy Anadolu Mahallesi tesisatçı az önce bahsettiğimiz kameralı sistemler ile tıkanıklık açma çalışmalarında incelemeler yapar ve atık yerlerini bulur. Helezon başlıklı cihaz ile tuvalet kanalında atığı rögar gibi uzak bir alana kadar gitmesi sağlanabilir. Farklı sıvı atık kanallarında ise içten güçlü şekilde temiz su kullanılarak yıkanması ve plastiğe de zarar vermeden bunun uygulanması mümkündür.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87