Gaziosmanpaşa Yenimahalle Tesisatçı

Gaziosmanpaşa Yenimahalle tesisatçı olarak su kaçağı tespiti , petek temizliği ve tıkanıklık açma servisi vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Emir Tesisat olarak Gop ilçesine hizmet veriyoruz.

Gaziosmapaşa Yenimahalle Tesisat Ustaları

Gaziosmanpaşa Yenimahalle tesisatçı kirli olan peteklerin, temiz olan peteklere göre daha fazla doğal gaz faturası olduğunu açıklamak ister. Kireç ve benzeri maddelerin birikmesine önlem olarak petek temizliği işlemi ve solüsyon sıvılar ile petek boruları içinden yıkama çalışmasını önermektedir. Eğer bu kanalları sıvılar ile açabilirsek zaten aynı gün tekrar sisteme su doldurup ısıttığımızda inanılmaz bir fark oluşacak.

Gaziosmanpaşa Yenimahalle tesisatçı deneyimli ustalar ile çelik helezon yayı kullanarak kırmadan tıkanıklık açma için bizleri arayınız. Öncelikle kanalların içinde birkaç noktada veya tek bir yerde bu atıkların yerleşebileceğini belirtelim. Bunu anlamamızda kamera ile kanal içinden bakabilecek teçhizatlar ile görüyoruz. Ne kadar pislik varsa örneğin, alaturka tuvalet gideri başlangıç aşamasından ittirebilecek, parçalama ve küçültebilecek, sıradaki birleşimdeki kanala sürükleyebilecek güçte bir taşınabilir robot cihaz kullanıyoruz. Yani bu atıkların bir noktaya bırakılması ve yeniden sorun oluşturması mümkün değildir. Son olarak ne içten kanallara zarar veriyoruz, ne de dıştan bazı tadilat yaparak işlem yapıyoruz. Yani bu tür yan etkilerde yoktur.

Gaziosmanpaşa Yenimahalle tesisatçı su borusu sızıntı yerini cihaz ile kırmadan bulma işlemlerinde önemli su kaçağı tespiti çalışmaları yapar. Onlardan bir tanesi bahçe giderine giden suların toprakta ıslanma yapmasıdır. Kanal içine kamera ile metrelerce bakılabilir ve menzil cihazımızda 30 metreyi bulabilmektedir. Yerleri bulunur ve neresi ise hemen değişimin ardından bir miktar şebeke suyu gönderip son durumunu inceleriz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87