Gaziosmanpaşa sarıgöl tesisatçı

Gaziosmanpaşa sarıgöl tesisatçı olarak robot makinalı cihazlar kullnıyoruz su kaçağı arıza tespiti , tıkanıklık açma ve petek temizliği servisi vermekteyiz. Tesisatçı bünyemizde son teknoloji kamera sistemleri ve robot cihazlarla Gop semtine hizmet sağlıyoruz.

Sarıgöl Robot Cihazla Su Kaçağı Arama

Gop sarıgöl mahallesi tesisatçı gelişmiş, büyük çapta tuvalet, lavabo pompası ile tıkanıklık açma yerine sorun nerede ise o kanalın içinden cihaz ile çalışma yapıyoruz. Bazen aşırı kuru atıklar olabilir ve kimyasalı cihaz ile veririz. Örneğin, 4 metre uzaktaysa cihaz kablolar bunu taşır ki cihazın kapasitesi 20 metre ve üzerindedir. Lavabo kanallarında kırmadan su ile tıkanan boruları temizleme gibi imkanlarımız da mevcut olup hemen şu anda bu hizmeti alabilirsiniz. Gaziosmanpaşa sarıgöl tesisatçı kalorifer ısıtma sistemlerinin soğuk kalmasında çare petek temizliği diyebiliriz. Petek yıkama çalışması yalnızca su ile yapılmaz. İçerideki tüm maddelerin katı formda ve birbirine iç içe geçmiş olduğunu bilmekteyiz. Bu nedenle güçlü kimyasalların sınırlı süre içinde radyatör kanallarında kalmasını sağlar ve çözündükten sonra yıkama yaparak yanımızda getirdiğimiz filtre cihazında kalmasını sağlarız. Kombi arızalarına karşı önlem arıyorsanız zaten bu kirlenmelerin de sebep olduğunu söyleyebiliriz. 6-8 kaloriferin yıkanması için 1 veya 3 saat aralığında çalışmanın yeterli olması mümkündür. Çalışmadan önce peteklerde termal cihaz ile ısı ölçümü, kusurlu peteklerin bulunması, dolaşım sistemindeki hatalar, reglaj ayarları, petek içi suların kontrolü ve farklı problemler dahil komple araştırma yapmaktayız.

Gaziosmanpaşa sarıgöl tesisatçı atık su pimaş, kalorifer, izolasyon, geniş alan su kaçağı tespiti bulma yöntemleri ile fark atmaktadır. Örneğin, kalorifer yüzeylerinde kızıl ötesi sinyal yayan bir cihaz ile soğuma olan bölgeleri bulur, yüzeylerine bakarız. Islaklık bulunduğunda bahsettiğimiz petek içlerine kimyasal ekleyerek sızıntıları tamamen durdururuz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87