Gaziosmanpaşa Fevzi Çakmak Tesisatçı

Gaziosmanpaşa fevzi çakmak tesisatçı olarak kırmadan robot cihaz kamera makinalı su kaçağı tespiti , tıaknıklık açma , petek temizliği servisi veriyoruz. Tesisatçı bünyemizde çeşitli kotrol cihazları ve kanal açma makinaları bulunmaktadır.

Gop Fevzi Çakmak Robot Cihazlı Tesisatçı

Gop fevzi çakmak mahallesi su tesisatçı banyo musluğundan sıcak suyun az akması su kaçağı tespiti araştırma birimimizi aramanız için yeterli bir sorundur. Kombi veya farklı bir ısıtıcı tarafından sıcak suyun üretilmesi ve musluklardan az akmasının araştırılması zemin ve duvarlarda termal kamera ile bazı ölçümler yapılması ile uygulanır. Sızdıran noktalar bu gelişmiş cihaz ile hızlıca bulunacaktır. Gaziosmanpaşa fevzi çakmak tesisatçı tuvalet pompasının tuvaletteki biriken suları gönderememesi, kanallardaki tıkanmanın bir türlü geçmemesi sıkıntıları için tıkanıklık açma ekiplerimizi arayınız. %100 işe yarayan ve tüm nesneleri ne olursa olsun hareket ettirebilecek cihazlar kullanırız. Bazı binalarda küçük bir alan tıkalıdır ve cihaz ile 5 dakika gibi çalışma sırasında onları yok edebilir ve ittirerek uzaklaştırırız. Bazen ise logar, tıkanma yapan pimaş kanalları veya apartmanın ana atık borularının tıkama yapması gibi sorunlarda cihaz belli bir hız ile kanal içinden çalışmaktadır ve plastik giderlerin kırılmasına da gerek yoktur. Öyle ki çok zorlu bir sorun olsa da 3-4 saatte aşılmaktadır ve çoğu problem ise 1 saatin altında ortadan kalkmaktadır.

Gaziosmanpaşa fevzi çakmak tesisatçı çalışanları petek temizliği yapabilmek için kimyasalları alıp yapmanızı önermemektedir. Çünkü bunun özel bir cihazı var ve sırf kimyasalı aktarmakla iş bitmemektedir. Bazı müşterilerimiz kendi başlarına yapmakta ve sonuç hiç iyi olmamaktadır. Bizler peteklerin sayıları, kirlilik durumları ve bazı diğer faktörlere göre cihaza su ile karışık ekleyerek sistemlere yönlendirir ve harika derecede kirlerin çözünmesini sağlarız. Ayrıca tahliyesini kusursuz olarak yaparken, metalleri korozyon olmaması için korumaya yönelik farklı sıvılar ve diğer pek çok detayı sizler için düşünürüz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87