Beyoğlu Tarlabaşı Tesisatçı

Beyoğlu tarlabaşı tesisatçı firmamızda kırmadan robot makina cihazlar kullanılarak su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma ve petek temizleme servisi veriyoruz. Tesisatçı olarak en gelişmiş cihazlarımızla aynı gün içinde ev ve iş yerlerinde yaşanan tesisat problemlerini gidermekteyiz.

Tarlabaşı Cihazlı Tesisat Ustaları

Beyoğlu tarlabaşında su tesisatçı telefonları 0533 355 94 93 tür. Tesisatta ihmal edilen ve düzenli bakımı yapılmayan radyatörlerde petek temizliği çalışmalarını senenin 12 ayı vermektedir. Sonbahar aylarına doğruda yaptırabilirsiniz, daha öncede veya Kış aylarında hatanızı fark etmişseniz mutlaka öneriyoruz. Çünkü kombiye en uzakta yer alan peteklere baktığınızda ılık kalmasının nedeni reglaj ayarı hatası, yanlış ve eksik sistem döşemesi veya iç kanallardaki kirlilik olabilir. Biz bunların ve farklı sebepleri de araştırarak hepsine bakabiliriz. Kanallardaki kirlenmenin yok edilmesi için yalnızca sıvı solüsyonlar ile garantili hizmetlerimizi almanız yeterlidir. Beyoğlu tarlabaşı tesisatçı tuvaleti tıkayan hatalar arasında bazı örnekler vermek istiyor. Tuvalet tıkanıklık açma işleminde genelde tuvalet kağıdı gibi malzemeleri bulmakla birlikte, normal atık ve bazı su ile karışık gönderilen ev temizlik suları da problem oluşturabilir. Bazen ise bu suların içerisinde kesici nesneler varsa plastik giderin sızdırma yapması gibi sorunları da oluşturabilir. Biz kanallarda kamera ile bakılarak yerleri bulunan atıklar için helezon başlıklı bir robot sistemin kanallara gönderilmesi ile hızlıca tüm malzemenin logar kısmına geçmesini sağlıyoruz. Bu alana geçmesi daireniz ile alakalı problemin yok olacağı anlamına gelmesidir.

Beyoğlu tarlabaşı tesisatçı kurumsal İstanbul su kaçağı tespiti şirketi teknik servis elemanlarımız ile betonu matkap ile delmeden, kırmadan sızıntıları bulabiliriz. Betondaki aşırı veya az ıslaklık olsa bile gerek dinlemeleri cihazla yaparak, gerekse çok sessiz ise ve yalnızca ıslaklık varsa test pompaları ile bazı analizleri de uygulayarak tüm sızıntı noktaları anlaşılabilir.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87