su kaçağı kapatma kimyasalı

Su kaçağı kapatma kimyasalı satış ve uygulama firmaları İstanbul Avrupa yakası ve Anadolu yakasında şubelerimiz vardır iletişim sayfamızı ziyaret ediniz. Tesisatçı olarak kalorifer borularında kaçak varsa kimyasal ilaç kapatıcı kullanarak problemi gidermekteyiz.

su kaçağını kapatan kimyasal

Kırıp dökmeden tesisat kontrolü yapabildiğimiz gibi yine kırıp dökmeden su kaçağı tamiri de yapabilmemiz mümkün. Nasıl mı? Su kaçağı kapatma kimyasalı sayesinde tesisat borularındaki kaçak noktalarını kırıp dökme işlemi yapmadan kapatabiliyoruz.

Su Kaçağını Kapatan Kimyasal

Tesisat borularında yaşanan su kaçakları ev sahipleri için oldukça zor zamanlar yaşatmaktadır. Tabi birde su kaçağının olduğu yeri belirlemek için yapılacak olan çalışmalar ev sahipleri için ayrı bir sorunu da beraberinde getirmektedir. İşte biz yaptığımız çalışmalar ile hem su kaçağının olduğu noktayı kırıp dökme işlemi yapmadan tespit edebiliyoruz hem de kaçak noktasını su kaçağı kapatma kimyasalı kullanarak kaçak noktasını yine kırıp dökme işlemi yapmadan kapatabiliyoruz.

Su kaçağı kapatma kimyasalı tesisat firmalarının sıklıkla kullandığı yöntemlerden birisi. Temiz su boruları ve kalorifer tesisatında yaşanan kaçaklarda bu kimyasalı kullanmamız mümkün. Ama bu kimyasalı kullanmamız için kaçak noktasının oldukça küçük olması gerekir. Büyük kaçak noktalarında veya borulardaki çatlaklarda, kırılmalarda bu kimyasalı kullanamayız. Bu kimyasalı kullanmak için öncelikle kaçak noktasının nerede olduğunu tespit ediyoruz. Akustik dinleme cihazı, özel termal kamera ve test pompaları bizlere kırıp dökmeden tesisatı kontrol edebilme imkânı sunuyor. Yaptığımız çalışmalar sonunda tesisat üzerinde kaçak olduğunu gördüğümüz noktayı incelemeye alıyoruz. Bu kaçak noktasının büyüklüğü bizim için çok önemli. Çünkü su kaçağı kapatma kimyasalı ancak küçük deliklerde kullanılabilir. Kaçak noktasını detaylı bir şekilde inceledikten sonra eğer kimyasalı kullanmaya karar verdiysek bu kimyasalı boru içerisine uygun bir noktadan döküyoruz. Kimyasal su ile birlikte boru içerisinde ilerlerken kaçağın olduğu noktaya ulaştığında hava ile temas edip buraya yapışıyor. Buraya yapışan kimyasalın kuruması ve burayı tam anlamı ile kapatması için ise bir gün boyunca tesisatın kullanılmasını istemiyoruz. Bir günün sorunda çalışanlarımız tekrar tesisatı kontrol ediyor ve tesisat kullanıma hazır hale gelmiş ise o zaman sizlere gerekli bilgileri verip tesisatı kullanmanıza izin veriyorlar.

Su kaçağı kapatma kimyasalı kesinlikle insan sağlığına zarar vermeyen ve kullanımı gerekli yetkililer tarafından izin verilmiş olan ilaçlarıdır. Firmamız bu konuda gerekli çalışmaları yapmış ve bu kimyasalı bu şekilde kullanmaya karar vermiştir.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87