kalorifer kaçaklarında ilaçla kapatma yöntemi

Kalorifer kaçaklarında ilaçla kapatma yöntemi uyguluyoruz kombi su eksiltiyorsa bire bir çözüm bu uygulama üstelik 1 yıl ilacın tutma garantisini veriyoruz. Artık kırma dökmeye gerek yok benzer fayans bulmak zorunda değilsiniz su kaçağını kapatan ilaç uygulaması sayesinde kombi kaçaklarına çözüm üretiyoruz.

Isınmak için kullanılan sistemlerden birisi kombi tesisatıdır. Yeni yapıların hemen hemen hepsinde ısınmak için doğalgaz kullanılmaktadır. Bunun için ise binalara döşenen kombi tesisatı ile doğalgaz ısınmak için kullanılmakta ve daha kaliteli bir ısınma ortamı sağlanmaktadır.

Kombiden en iyi verimi almak için kombi tesisatının ve kombinin gerekli bakım işlemlerinin yapılması gerekir. Bunun için ise kombi bakımını yapan kombi yetkili servislerinden yardım alabilirsiniz. Petek temizliği için ise petek temizliği yapan tesisat firmalarından yardım almanız gerekir. Bu işlemleri yaptığınız halde kombiden ve peteklerden yeterince verim alamıyorsanız eğer işte o zaman kombi tesisatını inceletmeli ve kombi tesisatında bir kaçak olup olmadığını öğrenmelisiniz.

Kalorifer kaçaklarında ilaçla kapatma yöntemi ise eğer işte o zaman kombinizin su basıncı düşer. Kombinin su basıncı düştüğü zaman ise petekler yeterince ısınmaz ve ev içerisinde sıcak bir ortam oluşmaz. Kaçak nedeniyle kombinizde su basıncı seviyesinin sürekli olarak düştüğünü fark ediyorsanız mutlaka tesisatınızı kontrol ettirmelisiniz. Kalorifer kaçaklarında ilaçla kapatma yöntemi ise kısa sürede sorunun çözülmesi için cihazlar yardımı ile su kaçağı tespiti yapan firmalardan yardım almanız gerekir. Bunun için sizlere kaliteli hizmeti sunan firmamız, kombi tesisatındaki kaçak noktasını bulmak için son teknoloji kaçak tespit cihazlarını kullanmaktadır. Kombi tesisatındaki kaçak noktasını bulmak için dinleme cihazı ve özel termal kameralar kullanılmaktadır. Dinleme cihazı ile parkeler üzerinden kaçak noktasını bulmak için su kaçağının çıkarttığı ses bulunmaya çalışılır. Özel termal kamera ile de kaçak noktasından çıkan suyun bıraktığı izler takip edilerek kaçak noktası tespit edilmeye çalışılır.

Kalorifer kaçaklarında ilaçla kapatma yöntemi ise ev içerisinde ısınmak için kullandığınız kombi sisteminden gerekli verimi alamazsınız. Bu nedenle kısa sürede kaçak noktasının tespitini yaptırıp sorunu gidermeniz gerekir. Kaçak noktasının tespitini geciktirmeniz sizin için ek maliyetleri beraberinde getirecektir. Çünkü kaçak noktasından çıkan su parkelere zarar vererek parkelerin kabarmasına ve küflenmesine yol açacaktır. Böyle olunca da parkeleri yenilemeniz gerekecektir. Kombi tesisatında kaçak var ise bu kaçağı cihazlar yardımı ile tespit eden firmalardan yardım alırsanız eğer o zaman kırıp dökme işlemi yapılmadan kaçak noktası tespit edildiği için peteklere herhangi bir zarar verilmez.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87