Kombi Tesisatında Su Kaçağı Kapatan Kimyasal

Kombi tesisatında su kaçağı kapatan kimyasal uygulaması yapan İstanbul tesisat firmaları arasında yer alıyoruz. Kombi su eksiltmesi yapıyorsa bizi arayın hiç bir yeri kırmadan kimyasal ilaçla tedavisini yapalım.

Kombi tesisatında yaşanan kaçaklar ev sahiplerini oldukça zor duruma sokmakta. Isınma sorunlarının yaşanmasının yanında kombi tesisatında kaçağın yol açtı sorunların ortaya çıkarttığı sorunların giderilmesi için ödenen yüklü bir tadilat masrafı ev sahipleri için büyük bir maliyeti ortaya çıkartmakta. Birde parkeler zarar gördüyse eğer işte o zaman daha da yüklü bir tadilat masrafı ortaya çıkmaktadır.

Kombi Tesisatında Kaçak Varsa Bizi Arayın

Kombi tesisatında yaşanan kaçak sorunlarının çözümü için bir tesisat firmasından yardım alabilirsiniz. Evinize gelen tesisat firması görevlileri tesisattaki kaçak noktasını bulmak için kaçak tespit cihazlarını kullanacaktır. Kombi tesisatındaki kaçak noktalarının tespiti için dinleme cihazı ve özel termal kameralar kullanılmaktadır. Özel termal kameralar borulardan çıkan sıcak suyun bıraktığı izlerin görülmesine yardımcı olur. Özel termal kameralar zemin üzerinde gezdirilerek kaçak noktasından çıkan suyun bıraktığı izler takip edilerek kaçağın nerede olduğu tespit edilmeye çalışılır. Daha sonra ise dinleme cihazının sensörü zemin üzerinde gezdirilerek boru üzerindeki kaçak noktasından çıkan suyun çıkarttığı ses bulunmaya çalışılarak kaçak noktası tespit edilir.

Dinleme cihazı ve özel termal kameralar yardımı ile kaçak noktası bulunduktan sonra yapılması gereken şey kaçak noktasının tamir edilmesidir. Bunun için ise iki yöntem vardır. Birincisi eğer kaçak noktası çok küçük bir delikten oluşuyorsa bu deliği kapatmak için kimyasal ilaçlar kullanılır. Kombi tesisatında su kaçağı kapatan kimyasal tesisat borusu üzerindeki kaçak noktalarının kapatılmasına yarayan insan sağlığına zarar vermeyen bir kimyasaldır. Bu, kombi tesisatında su kaçağı kapatan kimyasal boruların içerisine dökülür ve kaçağın olduğu noktada hava ile temas ederek bu deliği kapatır. Bir gün boyunca tesisat kullanılmaz ve daha sonra kombi kullanılmaya devam edilebilir. Kombi tesisatındaki kaçak noktası kimyasal ilaç ile kapatılamıyorsa işte o zaman parkelerin bir kısmı kaldırılarak kaçak noktasına ulaşılır ve delik yapılan işlemler ile kapatılarak tesisat kullanıma hazır hale getirilir.

Kombi tesisatında su kaçağı kapatan kimyasal her tesisat kaçağında kullanılmaz. Bu kimyasal sadece kombi tesisatında ve temiz su borularındaki küçük delikleri kapatmak için kullanılır. Kullanılan bu su kaçağını kapatan ilaç kimyasallar hiçbir şekilde insan sağlığına zarar vermeyen ve kullanımı yetkililer tarafından onaylanmış ilaçlardır.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87