Kimyasalla borudaki kaçağı kapatma

Kimyasalla borudaki kaçağı kapatma uygulaması yapan firmalar İstanbul telefon numarası 0551 231 83 55 tir. Tesisatçı firmamızda kombi kaçağı kapatmak için kimyasal ilaç uygulaması yapıyoruz.

Kimyasalla borudaki kaçağı kapatma işlemi su kaçak giderici kimyasal kullanarak yapılan müdahaleyi içermektedir. Kırıp dökmeden, tesisat içerisine eklenmesi ile pıhtılaşma, sert forma dönüşmesi ile sızdıran su borularını onarma işleminde olağanüstü sonuçlar alabilmekteyiz.

kombi suyu eksiliyor

Su Kaçağını Kapatan İlaç

Kimyasalla borudaki kaçağı kapatma su borusundaki sızdırma, delinme su kaybı nasıl anlaşılıyor? Kombideki su basıncının sıklıkla düşmesi, şebeke borularındaki kaybı göremiyor olsanız bile sizin veya alt katlara ilişkin bazı yüzeylerde ıslakların oluşması gibi belirtileri vardır. Çeşme ve musluk kapalı olmasına rağmen su sayacının hareket etmesi, dönmesi, su faturasının yüksek gelmesi, duvar ve zeminde rutubet gibi sayısız belirtiler vardır. Su tesisatında kullanılmak üzere ve petek içindeki sızıntıları durdurma anlamında kimyasallar vardır. Boru çapındaki dar yolları içinde sıvı varken kullanan kimyasal maddeler ilerleyen kısa sürede suyun dışarı aktığı yere yönelecektir. Bu yönde ve amaçta üretilmiş olan maddelerin oksijen ile tam teması esnasında sıvı formdan katı forma geçmesi yaşanacak. Örneğin, birkaç yerinde yalnızca damlama türünde sızıntı içerisinde olan su borularını düşünelim. O noktalar tek tek içten onarılacak. Sıvıların bir kısmı o noktanın dışında da temas edeceği için içten ve dıştan tutunmaya başlayacaktır. Zaten tekrar ölçümleme yaptığımızda sonuçları da kısa sürede alacağız.

Su kaçağını kaptan ilaç petekteki dışarıya, duvara, parkeye, fayansa akan sular durdurulabilir mi? Su akıtan petek metali onarılabilir mi? Elbette, petekler için farklı bir ürün kullanmaktayız. Yine aynı mantık ile çalışmaktadır. Sıklıkla kombideki suyun çekilmesi, azalması gibi durumlar varsa peteklerle alakalı su kayıplarını durdurmak için güzel bir yöntemdir.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87