Sarıyer Ferahevler Tesisatçı

Sarıyer Ferahevler tesisatçı firmamızda kırmadan kameralı sistemler kullanılarak su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma ve petek temizliği servisi verilmektedir. Tesisatçı olarak üst düzey kamare ve robot cihazlar kullanıyoruz bu cihazları başka tesisatçılarda asla bulamazsınız.

Ferahevler Su Tesisat Servisi Telefonları

Sarıyer Ferahevler mahallesi civarında tesisatçı ile üst kattan sızan su kaçağı tespiti veya “bodrum, teras duvarından su damlıyor!” gibi şikâyetlerinizde doğru tercihtir. Suyun bina cephesi içlerindeyken izlediği yolu dıştan ses analizleri ile araştırabilecek sistemleri kullanmaktayız. Bu sesleri cihazımız analiz eder ve hangi yerde sızıntı olduğunu görebiliriz. Bu sayede çok vakit kaybı olmadan hemen delinen boruyu değişim işlemine geçebiliriz. Sarıyer Ferahevler tesisatçı olarak termosifon arızası, sifon bozulması, klozetin akıntı yapması, bina içinde lağım kokusu veya küvet giderinin tıkanması gibi sayısız konularda su tesisatı firmamızı arayabilirsiniz. Bizim uyguladığımız soruna ilişkin doğru metotlardır. Sifon arızasının giderilmesi için ilgili temiz su borusunun kontrol edilmesi gerekir. Bazen delinme olup olmadığını ses detektörü ile çözüme kavuşturabiliriz, bazen ise farklı teknikler ile ilerleriz. Bina içinde kanalizasyon kokusu yerini bulmak için atık kanallarında kameralı gözlem yapıp, en ufak maddi kayıp oluşturmadan istediğiniz kalıcı sonuçları oluşturabilir, kırılan atık borusunu değiştirebiliriz.

Sarıyer Ferahevler tesisatçı ile “pis su giderlerinde tıkanıklık açma işlemleri nasıl yapılır?” kısaca sizlere anlatalım. Her kanalın içinde alabileceği maksimum atık miktarı vardır ve bunlar ilerlemez ise orada durur ve zamanla sistem çalışmaz. Örneğin, banyo giderlerini en iyi temizleyebilecek olan basınçlı su motoru olup bunu robot sistemimiz ile entegre ederek tamamen içinin tertemiz kalması sağlanabilir. Farklı türdeki sıhhi kanallarda ise daha işe yarayan atığı kanalizasyona rahatlıkla gönderebilecek ekipmanlarımız vardır.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87