Elmalıkent Su Kaçağı Tespiti

Elmalıkent su kaçağı tespiti yapan kamera cihaz robot kullanan tesisatçı ile kırmadan dökmeden su kaçağı bulma ve onarım hizmeti alabilirsiniz. Ümraniye Elmalıkent tesisatçı son teknoloji cihazlar kullanarak gizli su kaçaklarının noktasını tespit ederek gereksiz kırım yapmaya son veriyor.

Elmalıkent Makineli Robotla Su Kaçağı Servisi

Ümraniye Elmalıkent mahallesi civarında cihazla su kaçağı tespiti yapan firmalar uzun sürmeyecek bir çalışma ile su kaçağı bulan tesisatçı olarak en iyi standartları sizlere sunuyor. Küvetin veyahut tuvaletin altındaki su sızıntıları alt katın duvar ve fayanslarından başlayarak damlama yapacaktır. Duvar sıva kabarması, alçının dökülmesi, boyanın akması gibi belirtiler görülebilir. Bazen ise nem artmaya başlar ve bu daha çok sıcak sulara ilişkin sorunlarla alakalıdır. Ayrıca havanın kalitesi düşmeye başlar. Yalnız tüm bunlar noktasal tespit için yeterli değildir. Onu da birazdan anlatacağımız cihazlar ile tamamlıyoruz. Elmalıkent su kaçağı tespiti ile demir veya plastik borularda su kaçağı bulma işlemlerini kırmadan yapıyoruz. Örneğin paslanan metalin termal cihaz ile bulunması kolaydır. Oksitlenme, kireç veya paslanmaya bağlı olarak ne kadar metal veya plastik borularda olsa şiddetli su çıkışlarına neden olabilir. Yani ortada suyun ses çıkarması vardır. Bu ses dalgalarını yüksek frekanslarda emerek dinleyen ve bilgisayar ekranı ile analiz yapan taşınabilir sistemlerimiz vardır. Elbette sesleri ekibimiz de dinliyor ve yerlerini hiçbir zarar oluşturmadan bulmaktayız. Duvardaki sıva neden kabarır gibi sayısız soru işaretleri için tam analizin kaynağı kesinlikle bu yöntemlerdir.

Elmalıkent su kaçağı tespiti ile lağım borusu patlaması, kırılması, koku yapması, lağım suyunun akması, bina içinde yeri bulunamayan kırılan atık boruları gibi su arıza tespiti çalışmaları içinde bize danışabilirsiniz. Tek yapmanız gereken telefon ile randevu almaktır. Bu sorunlarda lağım borusu içine geçebilecek metrelerce uzunluğa sahip kameralar ile sorunun noktasal tespitini yaparak doğru aşamadan itibaren değişim işlemini yapıyoruz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87