Ümraniye Elmalıkent Tesisatçı

Ümraniye Elmalıkent tesisatçı firmamızda kırmadan cihazla su kaçağı tespiti ve tamirat su tesisatçısı servisi veriyoruz. Tesisatçı firmamızda gelişmiş su kaçağı bulma makineleri ile aynı gün içinde su tesisat arızasını bulup onarıyoruz.

Elmalıkent Mahallesi Su Tesisat Servisi

Ümraniye Elmalıkent su kaçağı tespiti olarak merkezi ısıtma sistemi ısınmama problemi için kireç ve pas gibi maddeleri kapalı devre sistemlerinden özel kimyasallar ve basınç teknikleri ile alınması kanalizasyona gönderilmesi gibi işlemler tarafımızca hızlıca yapılabiliriz. Lavabo bataryasından suyun azalması veya lavabo giderinden lağım kokularını gelmesi gibi sayısız türdeki şikayetleriniz için bizi kesinlikle arayabilirsiniz. Ümraniye Elmalıkent tesisatçı ile tüm fayansları kırmadan su kaçağı tespiti nasıl yapılır sizlere anlatmak istiyoruz. Zemindeki fayansın altından su sesleri gelmesi orada bir sızıntıya işaret ediyor demektir. İnsan kulağı ile pek çok noktadan bu seslerin gelmesi maalesef yanıltabilir. Bu sebepler eski tip mekanik cihazlar ile soruna yaklaşılmaması önemlidir. Bizim yaptığımız ise ses dinleme aygıtları ile noktasal damlayan ve sızdıran su borusunun yerini fayansı kırmadan tespit etmektir. Lavabo, tuvalet sifonu, klozet rezervuar borusu, batarya su borusu sızdıran, damlatan yerini bulmak için ses detektörü başlığının fayansın üzerinde gezdirilmesi yeterlidir. Ne kadar çok sayıda ses olsa da cihazımız bunları ayırt edecek ve matkap ile kırılacak bölge gerçekten çok az olacak. 10 kadar fayansın kırılmasındansa 1-2 tanenin kırılması kulağa hoş gelmiyor mu? Üstelik yeni fayansları da takarak eksik iş yapmıyoruz.

Ümraniye Elmalıkent tesisatçı ile garantili petek temizliği işlemleri kaliteli kimyasal solüsyonların kullanılması ile devam ediyor. Petek yıkama makineleri ile kireç artıklarından birkaç saatte kurtularak daha az doğal gaz ödemesi yaparak daha fazla ve kaliteli ısınabilirsiniz. Üstelik peteklerde sıçrama, evin içi kirletme gibi işlemler olmadan dikkatli şekilde bağlantı boruları havlupana takılır ve cihazın çalıştırılması ile kolayca tüm işlemleri yerine getirebiliriz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87