Arapcami Tesisatçı

Arapcami tesisatçı ile Beyoğlu ve çevresinde cihazla su kaçağı tespiti, robotla tıkanıklık açma , makineli ve ilaçlı petek temizliği servis hizmeti alabilirsiniz. Tesisatçı olarak Beyoğlu bölgesinde aynı gün içinde hizmet veriyoruz son teknoloji cihazlarımızdan faydalanmak için bizi arayınız.

Arapcami Robotla Tıkanıklık Açma

Beyoğlu Arapcami mahallesi tesisatçı zamanla meydana gelen radyatör ısınmama sorunu için petek temizliği ile kesin çözümleri vaat etmekteyiz. Çünkü içindeki kirleri belli güçlü cihazlar ile herhangi yan etkisi olmadan dışarı almazsanız, peteklerde soğuma problemi devam edecektir. Bizlerin uyguladığı ise bu güçlü ve basınçlı su sisteminin yanı sıra kalorifer içindeki kireç ve pası çözebilecek kimyasallar ile tüm kirliliğin atık kanallarına gün içinde gönderilmesidir. Arapcami tesisatçı ile bina içinde “gaz kokusu var, doğal gaz sızıntısı, kaloriferin ısıtmaması, soğuk kalması” gibi sorunlarda bizleri aramaktan çekinmeyiniz. Ayrıca binalarda yerini bulamadığınız su kaçağı tespiti işlemlerinde garantili işlemleri sunmaktayız. Diyelim ki banyonun zemindeki fayanslarda hava kabarcıkları arada bir oluşuyor. Veyahut biraz daha senaryoyu değiştirecek olursak fayans aralarındaki kılcal çatlaklardan su geliyor. Her ne kadar küçük ıslatacak düzeyde bile olsa bu zeminlerin kuru olması gerekiyor. Bizim yaptığımız ise zemine ses dinleme cihazı ve bunu grafiksel yorumlayacak el bilgisayarı ile analizleri yapmamızdır. Bazen lavabo veya banyo gideri sızıntısı da bu kabarcıklara neden olabilir. Bu gider içlerinin kameralı kontrolleri de yapılarak, arızalı kısma ulaşmak için küçük bir tadilat ile direkt kalıcı çözümlere ulaşabiliriz.

Arapcami tesisatçı ile bozulan sifon su tesisatı problemi için de bizleri arayabilirsiniz. Binalara yerleştirilecek sıcak, soğuk, atık su boruları, kontrollerinin yapılması, bina içinde yer alan ve kuşkulandığınız tüm sorunların derinlemesine araştırılması, temiz su sayacı kontrolü veya farklı sıkıntılar için bizleri arayınız.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87