Kağıthane Ortabayır Tesisatçı

Kağıthane Ortabayır tesisatçı ile kırmadan dökmeden kameralı su kaçağı tespiti , robotla tıkanıklık açma ve petek temizliği servis hizmeti alabilirsiniz. Ortabayır tesisatçı son teknoloji cihazlarlı kullanarak ev ve iş yerlerinde yaşanan problemleri garantili olarak gidermektedir.

Ortabayır Cihazla Su Kaçağı Bulma

Kağıthane Ortabayır su kaçağı tespiti teknik servisi firması olarak küçük sızıntılardan, büyük vakalara kadar hepsi ile ilgilenmekteyiz. Örneğin, apartman atık borusu sızıntısı varsa kamera ile görüntülerin alınması ile kırılan bölge varsa bulabilir ve yalnızca o alanda çalışma yapabiliriz. Kağıthane Ortabayır tesisatçı ekiplerimiz radyatör içerisinde ilaç ve sıvı çözücü maddelerin gönderilmesiyle her türlü petek içinde yer edinen maddeleri tahliye edebilir. Eğer binanızda uzun süredir petek temizliği yapılmamış ise ve petek yüzeyinde kombiniz çalıştığı halde soğuma varsa mutlaka bizi aramalı ve çalışmaların başlamasına izin vermelisiniz. Eğer bu süreç uzatılır ve peteklere bakım yapılmazsa maalesef metali aşındıracak korozyon problemi bile ortaya çıkabilir. Biz tüm bunların olmaması için elektronik olarak su ve solüsyonun basınçlı halde binanızdaki petek sayısının bir önemi olmaksızın gönderileceği bir oluşum meydana getirdik. Hızlı şekilde bu sıvılar ilk havlupan girişinden binanızdaki son peteğe kadar ulaşır ve bu esnada yoğun koyu renkteki sıvılar çıkar. Bunları da banyonuzu kirletmeden atık kanallarına göndeririz. Sonuç mu? Kombi veya merkezi ısıtma sistemi kullanan binalarda daha düşük doğal gaz tüketimi ile peteklerin hızlıca ısınması olarak söyleyebiliriz.

Kağıthane Ortabayır tesisatçı ile sıcak su borusunda oksitlenme, duvarda terleme olması, sıcak su borusunun yüzeyinde değişim gibi sayısız türdeki sorunlar için su tesisatçısı tek adresiniz olabilir. Unutmayın ki, özel termal cihazlar ile duvar, fayans, toprak altında ne kadar sıcak suyun geçtiği kanal varsa hepsini araştırabilir ve sorunlu kısımları kısa sürede bulabiliriz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87