Pangaltı Tesisatçı

Pangaltı tesisatçı firmamızda kameralı su kaçağı tespiti , robotla tıkanıklık açma , petek temizliği  ve su tesisat servis hizmetleri verilmektedir. Tesisatçı olarak en iyi tesisat teknolojisini kullanarak ev ve iş yerlerine ekiplerimizi yönlendiriyoruz.

Pangaltı Tesisat Firmaları

Şişli Pangaltı tesisatçı daire sayısı arttıkça bina içindeki sistemlere olan baskının arttığın farkındadır. Söz gelimi sadece tuvaletler, banyolar ve lavabolar için her dairede dikey olarak yollar bulunur. Buradaki genişlik doğru hesaplanırsa baskı azalabilir. Örneğin bir tuvalet için 100’lük boru ve daha geniş olanlar için 300’lük ve daha yukarısı idealdir. Yalnız bu ana hatlarda kaçak olursa veya onlarda zeminden itibaren başlayarak tıkanmalara maruz kalırsa, o zaman ne yapılabilir? Pangaltı tesisat büyük sorunlara, önemli çözümler sunarak bir daha yaşanmaması için ideal ve en gelişmiş cihazları binalarda kullanmaktadır. Böyle devasa bir tıkanmayı tek bir daireden atılan yoğun ıslak mendiller oluşturmaz. Hatalar ortaktır ve tüm daireleri ilgilendirebilir. Sorunu kameralar ile görerek , neyin sebep olduğu bulunabilir ve apartman sakinlerine isterse apartman yöneticisi uyarabilir. Tıkanma logar bölgesinde oluşur genelde ve oradaki maddeler suyun da artık gidememesinden dolayı yukarıya çıkmaya başlar. Su hareketi durur veya iyice durağanlaşır. Asıl çözüm o tanktaki atıklarda hareket sağlamak ile olacaktır. O halde bir açıcı ve kamera ile cihazımızın hünerlerini de sergilemek için böyle bir şey yapabiliriz. Ne kadar madde varsa o daha ilerdeki geniş boruların içine geçmesi için gerekirse basınçlı su sıkılması ile daha hareketli hale getirebiliriz.

Pangaltı tesisatçı her yüzeyin değerini bilen bir ekiptir ve tadilat olmadan da bazı sorunların çözülebileceğini düşünüyor. Bu sebeple geliştirilen teknolojiler iş hayatımızı kolaylaştırıyorsa her zaman bugünkü şevk ile birlikte takibimizde yer alacaktır

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87