Kemerburgaz Tesisatçı

Kemerburgaz tesisatçı firmamızda kameralı su kaçağı tespiti , robotla tıkanıklık açma ve petek temizliği servis hizmetleri özel cihazlarla verilmektedir. Tesisatçı olarak modern teknik cihazları kullanarak ev ve iş yerlerine aynı gün servis hizmeti vermekteyiz.

Kemerburgaz Tesisatçı Telefonları

Kemerburgaz tesisatçı apartmanın çatıları, teras bulunan bölgeler, AVM tavanları ve oradan gelen sızan, damlayan, aşırı miktarda oluşan suları araştırıp nereden kaynaklandığını ve hangi teknik ile nereye müdahale edilirse aşılabileceğini bilmektedir. Bunu bizim tecrübelerimiz ve geçmişten kalma deneyimlerimiz ile %100 anlamamız mümkün değildir. Çünkü beton arkasını göremeyiz. İşin içine tam anlamı ile su gelip de betonun içine çekildiği veya seslerin mikro veyahut gürültülü olarak duyulduğu anlar olduğunda cihazlar ile hızlıca anlayabilmekteyiz. Kemerburgaz su tesisat ekipleri banyoda bir araştırma yaparsa aslında neden orada kötü kokuların yayıldığını anlayabilir. Banyo küveti olsun veya farklı bir sistem hepsi aynı gideri kullanır. Kemerburgaz tıkanıklık açma ekiplerimiz tarafından kokulara yönelik değil orada atıkları bulma amaçlı mini kameralar denenerek anlaşılmaya yönelik bir girişime başlayacaktır. Size sormak istiyoruz. Eğer ki sadece suyun geçmesi için tasarlanan bir gider içine sığabilecek ve metrelerce istenirse gitme kabiliyeti olan bir cihaz ile binada yanlış bir yeri kırma ihtimalimiz var mıdır? İşte bu özgüven ile son karar aşamasında belki bir atık borusu çatlamış olabilir veya farklı bir nedenden çürümüş ise bunu fark ederek, en erken atılması gerekenleri uygularız.

Kemerburgaz tesisatçı ile kırma ihtimalleri en aza inmeye devam ediyor. Sizde uzman kuruluşlar arasında en profesyonellerinden bir tanesini yani bizi seçin. Pişman olmayacağınız tekniklerimiz ile kokudan zamanla zerresi bile kalmayacak.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87