Nispetiye Tesisatçı

Nispetiye tesisatçı firması olarak kameralı su kaçağı tespiti , robotla tıkanıklık açma ve petek temizliği hizmeti vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Nispetiye tesisatçı olarak Beşiktaş semtine servisimiz mevcuttur.

Nispetiye Tesisatçı Ustaları

Beşiktaş Nispetiye tesisatçı uygun fiyatlar ile petek temizliği yapabilen İstanbul firmasıdır. Petekleri kıpırdatmadan ve sökmeden hortum bağlantıları ile temizliyoruz. İnsan gücü değil, makine devir daimi ile 100 litre gibi dakikadaki su aktarım ve petekteki suyu dışarı çekme işlemini yapıyoruz. Bu esnada odaları ve evi kirletmeden işçiliğe önem veriyoruz. Isı testleri ile en çok soğuma yapan radyatörlerin bulunması ve tek tek bağlanarak petek kirlerini sökebilecek solüsyon kullanılması ile çözünmelere geçebiliriz. Ardından çözünen bu maddelerin cihaz içinde kalması ve bunun da lağım hatlarına gönderilmesi gibi sorunsuz işlemleri önermekteyiz. Nispetiye tesisatçı içi atık ile dolmuş lağım borusunda tıkanıklık açma yapmaktadır. Tel veya küçük, ucuz malzemeler ile değil kanalları kırmadan açabilecek makine ile temizleme çalışması yapmaktadır. Robot işlevsel aygıtın kablosuna takılabilecek bir aparat atıkların kolayca delinmesi ve yavaş bir hızca ilerlemesini sağlar. Yoğun su ilave etmeleri ve bulundukları konumlardan uzaklaştırılmaları ile uzun süredir temizlenmeyen lağım boruları için kaliteli hizmetleri de bizden alabilirsiniz.

Nispetiye tesisatçı banyo zemininde hep ıslaklığın kalması durumunda su kaçağı tespiti yapabilir. Fayanstan gürültü ve su sesleri gelmemesi şartlarında test pompası kullanırız. sızan su tiz değil damlama türünde olabilir, ama yine bakmak gerekir. İçerisinde suya ilave sıvılar aktarıp basıncın sabitlenmemesini gördüğümüz zaman plastik şebeke borularını onarmada kullanılabilecek ilaçlı sıvıyı enjekte ederiz. Pek beklemeye gerek kalmadan sızma noktaları durdurulacaktır.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87