Fatih Kemalpaşa Tesisatçı

Fatih Kemalpaşa tesisatçı firması olarak son teknoloji cihazlarla su kaçağı tespiti , petek temizliği ve tıkanıklık açma hizmeti vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Fatih semtine servisimiz vardır.

Kemalpaşa Tesisatçı Firmaları

Fatih Kemalpaşa tesisatçı su sızıntısı yerini bulan ve su kaçıran boruları kırmadan su kaçağı tespiti ile analiz eden sistemler kullanır. Borudan su kayıpları biraz farklıdır. Gün içinde su çıkışı az olur ama damlama düzeyinde yer alabilir. Ses çıkartmayan ve hep su damlatan su boruları için basınç testleri ile varlığını bulup kimyasal ilaç ile onarım yapabiliyoruz. İkinci olarak su hep tiz şekilde sıçrar ve ses çıkartır. Su seslerinin kesilmediğini banyo, mutfak gibi kısımlarda ise ses detektörü ile hangi fayansın altındaki kısımdan geldiği veya duvarlardan hiç kesilmeden su seslerinin gelmesi dahil hepsini cihaz ile saptayıp, onarmak için tadilata başlatabiliriz. Fatih Kemalpaşa tesisatçı “kalorifer peteği neden ısınmaz ve nasıl ısınabilir?” sorusu için petek temizliği ekibini önerir. Kalorifer soğuma nedeni iç kirlilik olabilir. Metrekare olarak yetersiz sistem döşenmesi de olabilir. Bunlar tarafımızca araştırılabilir. Bir bardak petek içinden su alıp kirlilik dozajına bakabiliriz. İçte biriken kireç, pas gibi maddelerde soğuma nedenidir. Bağlantı kuracağımız makinemiz ile tüm suları çeker, filtreden geçirir ve tekrar geri aktarırız. Bu kaba pisliğin alınması içindir ve ikinci aşamada solüsyon ekler, kalanların dibe ve orta kısma çökmesi sağlanırken aynı işlemin yapılması çok geçmeden geriye kalan tüm maddelerin alınmasını sağlar. %35 ortalama yakıt harcamalarını azaltmak için güzel bir yöntemdir.

Fatih Kemalpaşa tesisatçı arızalı kanal taşması için tıkanıklık açma ile gider içi kılavuz kameraların kullanılması ile sıkışan ve tıkanan nesneleri görür. Birkaç metre genelde bir ev için yeterlidir. Daha büyük çaptaki gider kanalları içinde kameralarımız vardır. Bu aparat cihaz kablosundan çıkartılır ve kanalizasyon pimaşında tıkanmaya yol açan tüm atıkları delme ve bu esnada ileriye yönelik ilerleme yapabilecek bir aparat takıp açılmasını sağlarız.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87