Ulus Tesisatçı

Ulus tesisatçı firması olarak kameralı su kaçağı tespiti , robotla tıkanıklık açma ve ilaçla petek temizliği hizmeti vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Beşiktaş semtine servisimiz bulunmaktadır.

Ulus Tesisatçı Firmaları

Ulus tesisatçı klozetteki suyun banyo zeminine akması, fayansın altından lağım kokuları gelmesi gibi konularda su kaçağı tespiti ekiplerini aramanızı önermektedir. Tuvalet sistemleri değil, lavabolarda, banyo kanallarında gözlem kameralar ile akıtma yapan lağım borularını hasarsız bulabiliriz. Çok geçmeden fayanslarda veya duvar içinde minimum kırma payı ile o bozulan ve o hali ile kullanılması sakıncalı olan boruyu değiştirir ve lağım borularında sızdırmazlık testleri yaparız. Ulus tesisatçı yerden, zeminden ısıtmalı ile ısınan binalarda petek temizliği yapabilir. Petek panelleri olan binalarda da çok rahatlıkla sistemlere erişebiliriz. Tabaka, tortu, su taşı gibi maddeler peteklerin içinde sıkışır. Bunun hiçbir zaman durdurulması mümkün değildir. Temiz su da ekleseniz, düzenli su değişimi de yapsanız, ısınma ve soğuma gibi zaman aralıklarında mutlaka olur. Sıcaklığı devamlı azalan peteklerin problemi de budur. Etkin çözüm ise havlupan, kolektör, peteğin giriş bölmesi gibi kısımlar ile cihazımızı bağlayıp solüsyon eklemesi yapmaktan geçmektedir. Soğuma evresinde olan çoğu petek içi tıkanmaları bu cihaz ile alıp temiz suyun eklenmesi ile işlemleri tamamlıyoruz.

Ulus tesisatçı klozetin kullanılması sırasında taşması için tıkanıklık açma ile robot cihaz kullanarak kesin çözüm sunmaktadır. Lağım taşkınlarını önlemek için lağım borularındaki atıkların kesin delil ve kanıtlı olarak temizlenmesi lazımdır. Aktarılacak kamera ile yerlerini bulmakla birlikte temas, ilerletme, parçalama gibi yeteneklere sahip 30 farklı işlevi olan kameraları kullanarak ne kadar tuvalet borusu tıkanması varsa kırmadan açabilir, temizleyebiliriz. Sıhhi pimaş boruları için farklı sistemlerde de kullanılacak bu teçhizatlar ile kronik sorunlar aşılabilir.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87