Küçükçekmece Gültepe Tesisatçı

Küçükçekmece Gültepe tesisatçı firmamızda su kaçağını bulmak için kamera sistemleri kullanmaktadır , tıkanıklık durumunda robotla tıkanıklığıda açıyoruz. Tesisatçı olarak en modern teknolojiyi kullanıyoruz aynı gün içinde bu teknolojiyi ev ve iş yerlerinize getiriyoruz.

Gültepe Mahallesi Su Tesisat Kaçağı Tespiti

Küçükçekmece Gültepe mahallesi tesisatçı olarak açma kapama yani batarya, musluk, vana için garantili arızalı su tesisatı bulunması ve onarım gibi işlemler tarafımızca yapılabilir. Zaman aşımı, paslanma, ara parçalarının artık durumunun kötüleşmesi, boru delinmesi ve kırılması gibi durumlarda ilk yapmanız gereken bu tür belirtileri gördüğünüzde uzman bir firmayı aramaktır. Gelişmiş teknolojiye sahip cihazlarımız ile hiçbir yan etki oluşturmadan soruna ilişkin çözümleri hemen uygulayabiliyoruz. Küçükçekmece Gültepe tesisatçı ile ileri nesil su kaçağı tespiti yapılabilmektedir. Şöyle ki ofis, hastane, ev, apartmandaki duvar, fayans arkası, altından gelen su sesleri için “gerçekten orada bir sızıntı var mı” sorusuna net cevaplar alabiliyoruz. Zemin dinleme aygıtlarımız ile birden fazla ve noktada su sesi gelse bile bar basıncı ölçümleri ve bilgisayar ekranına düşen bilgiler ile çok geçmeden doğru noktayı bulabiliyoruz. Delinen yani önemli bir gedik açılan borularda onarım mümkün değildir. Keza boru parçası kırılmış ise de değiştirilmesi en mantıklı olandır. İşte bu sebeple arızalı, delinen, sızdıran borunun yerini hasarsız bulabilecek sinyal cihazlarının kısa bir süre kullanılması ile matkap kullanımı yani binada uygun bölgeleri delme işlemine hemen geçebiliyoruz.

Küçükçekmece Gültepe tesisatçı ile 4 mevsim petek temizliği hizmetimiz devam etmektedir. Artık her Kış aylarında oda sıcaklıklarının düşmesine ve buna çözüm olarak kombi ısı değerlerinde artış yapma gibi eğilimlere girmenize gerek yok. Tarafımızca mükemmel şekilde cihazlar yardımı ile peteklerin iç temizliğinin yapılmasını sağlayın ve ilk su ısıtma işleminde peteklerin ne kadar ısındığına sizde şahit olun. Daha az doğal gaz faturası ödemesi için yapılması gerekenleri merak ediyorsanız bizleri arayınız.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87