Küçükçekmece Yeşilova Tesisatçı

Küçükçekmece Yeşilova tesisatçı olarak kameralı sistemlerle su kaçağı tespiti , robot makineli tıkanıklık açma servisi vermekteyiz. Son sistem cihazlarla aynı gün içinde ev ve iş yerlerine servis hizmeti vermekteyiz.

Yeşilova Su Tesisat Servisi

Küçükçekmece Yeşilova tesisatçı firmamız “gider borusu tıkandı” gibi şikâyetlerde tıkanıklık açma işlemlerinde garantili fırsatlar sunar. Örneğin, “duşa kabin gideri tıkandı ve nasıl açılır” kısaca anlatalım. Gider kanallarını basınçlı su ile yıkama işlemi yapılarak içindeki tüm pislikler zarar oluşturmadan uzaklaştırılabilir ve kameralı sistemlerimiz ile bunun teyidini kısa sürede alabiliriz. Ayrıca tuvalet, lavabo içinden koku gelmesi veya tıkanması gibi vakalarda kesinlikle bizi arayabilirsiniz. Küçükçekmece Yeşilova su tesisatçı olarak İstanbul’da petek temizliği makinesi ile doğal gaz faturanızı düşürme anlamında sizlere yardımcı olmak istiyoruz. Petek yüzeyinin soğuk kalması, oda sıcaklığının hepsinin aynı olmaması, Kış aylarında kombi çalışmasına rağmen soğuk geçen bir mevsim olması bunların hepsi birer sorundur. Sıcak iletimin kalbi peteklerde olduğuna göre ifade etmeliyiz ki her iki senede yalnızca bir kere uygulanacak petek içindeki pas, çamur, balçık, tortu, bakteri, kireç gibi maddelerin radyatör temizleme makinesi ile tahliye edilmesi işlemi sizlere son derece fayda getirebilir. Bu cihaz nereye bağlanıyor? Binanızdaki genelde banyoda bulunan havlupan girişine iki kablo bağlanır. Birisi peteğe sıvı solüsyon gönderilmesi, diğeri tahliye edilmesi olup, birkaç saat hatta petek sayısına göre bir saatin altında bile tamamlanacak işlemden sonra çok geçmeden ilk ısıtma anında farkı hissedeceksiniz. Radyatör temizlemenin faydaları nelerdir? %20’den fazla doğal gaz tasarrufu elde etmenizi sağlayabilir.

Küçükçekmece Yeşilova tesisatçı 7/24 su kaçağı tespiti yapabilecek güvenilir bir firmadır. Apartman atık borusundan koku mu geliyor? Bizi arayın ve kamera ile içine bakalım. Kırılan parçayı hemen değiştirebiliriz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87