Küçükçekmece Yarımburgaz tesisatçı firmamızda kırmadan kameralı sistemle su kaçağı tespiti, robot makineli tuvalet , lavabo tıkanıklık açma servisi verilmektedir. Tesisatçı olarak en modern cihazlarımızla Küçükçekmece bölgesine servis sunuyoruz.

Yarımburgaz Mahallesi Su Kaçağı Tespiti

Küçükçekmece Yarımburgaz mahallesi tesisatçı telefonu 0212 417 21 87 dir . Emir tesisat olarak temiz su tesisatı borusundan su seslerinin gelmesi, tıslama, hışırtı gibi gürültülerin oluşması gibi vakalarda ses dinleme aygıtları ile araştırma yapmamıza ne dersiniz? Su borusu basınç dengesizliği sorununa ilişkin vakalarda batarya ve musluk gibi sistemlerinde zarar görmesi pek ala mümkündür. Uzun süre devam ediyor ve şiddeti devam ediyorsa boru parçaları yerlerinden bile çıkabilir ve çözüm için bizi mutlaka arayınız. Küçükçekmece Yarımburgaz tesisatçı ile damlama düzeyinde su sızıntısı problemi veya gürültülü gelen borudaki delinme sonucu oluşan problemlere karşı su kaçağı tespiti çalışması yapmaktadır. Beton veya toprak altı bölgelerde bile yalnızca borudan suyun çıkma esnasında oluşturduğu gürültüleri takip etme ve buna yönelik bilgisayar destekli analiz yapabilecek cihazların kullanılması son derece yaygındır ve başarı oranı yüksektir. Doğru bölgenin kazılması veya kırılması hayati önemde olup, fayansı duvarı kırmadan su sızıntı yerinin bulunması için doğru adımları atmaktayız. Örneğin, banyo duvarı arkasından geçen sıcak su borusu delinmesi ve sızdırması vakası için oraya bir termal kamera tutarız ve iç bölgesinin adeta canlı bir röntgenini çekerek doğru yerleri hemen tespit edebiliriz.

Küçükçekmece Yarımburgaz tesisatçı ile atık sıhhi kanalı içinden kameralı gözlem yapabilecek ve atıkları cihaz ile tıkanıklık açma yöntemlerini kullanarak ortadan kaldırabilecek, kanalizasyona gönderebilecek sistemlerimiz vardır. Gelişmiş ve hemen bir, iki saat içinde çözümden yana iseniz bizi mutlaka arayınız.

Küçükçekmece Yarımburgaz Tesisatçı
0533 355 94 93 Tesisatçıyı TIKLA ARA