halıcıoğlu pimaş açma

Halıcıoğlu pimaş açma fiyatları 99 TL lavabo açma 150 TL tuvalet açma ana gider tıkanmalar için ayrıca fiyat alınız. Ayrıca bulunan kata göre tıkanıklık fiyatı değişir bodrum katta tıkanıklık varsa binanın ana gideri tıkanmış olabilir bunun için bize bilgi vermeniz gerekmektedir.

Halıcıoğlu lavabo gideri açan tesisatçılar robot makine kullanarak pimaş içindeki pislikleri ve kalıntıları temizlemektedir. Evinizde veya iş yerinizde lavabo tıkanması yaşıyorsanız halıcıoğlu tesisatçı firmamızı arayarak sorunu kısa sürede giderebilirsiniz.

Halıcıoğlu Tıkanıklığı Makineyle Açan Tesisatçı

Halıcıoğlu pimaş açma tıkanan tuvalet borusu açıcı yay olan servistir. Bizim farkımız gücümüzü cihazdan almamızdır. İnsan gücü odaklı değil ve atıkları tam kavrayacak pimaş boru içinden temizlik yapmasına rağmen kırma, dökme oluşturmayan garantili pimaş yıkama teknikleri kullanmamızdır. Peki, tıkanan tuvalet borusu kırmadan nasıl açılır?

Halıcıoğlu tıkanıklık açma tıkanan tuvalet borusu sorununa kesin çözüm sunan servistir. Tuvalet geri taşıyor ise sorunu kamerayla araştırırız. Örneğin, siz 5. kattasınız ve alt katınızdaki komşunun tuvalet tesisatında tıkanma var. Oradaki tıkanma gider suyunun ilerlememesi nedeniyle size ulaşmış ve tesisatta taşkın oluşturmuş olabilir. Yan dairedeki komşunun tuvaleti taşıyor gibi sorunlarda sizi etkiliyor olabilir. Kanalın içine kamera takılması ile sorun araştırılması yapılır. Çok geçmez ve atık olan noktalar tek tek bulunur. Ayrıca tuvalet kokusu oluşturan sızıntı noktaları, tuvalet kirli su basması gibi vakalar dahil hepsi tesisat arızaları da dahil olacak şekilde araştırılır. Kanala tuvalet pimaş açma robot yayı takılır ve yaya cihazın güç vermesi yapılır. Atıklar yaya çarpar ve sürtünme ile zararsız, yavaş bir tempo ile ilerletilir. Özellikle orta kısmı ve iç plastik çevresindeki çoğu atık temizlenir ve geriye kalanı da su basma cihazı ile tertemiz duruma getirilebilir.

Halıcıoğlu pimaş açma tıkanan tuvalet borusunda koku giderici işlemler yapan servistir. Eğer tesisatta kılcal çatlak varsa su kaybı olur ve koku oluştur. O noktaları görüntüler ve tuvalet gider içini onaran ilaç ile kırmadan onarma yapılabilir. Her türlü gider borularında pimaş yıkama işlemleri için bize ulaşabilirsiniz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87