Gaziosmanpaşa Hürriyet Tesisatçı

Gaziosmanpaşa Hürriyet tesisatçı firmamızda kırmadan kameralı sistemle su kaçakları tespiti , tıkanık boru gider açma hizmeti verilmektedir. Tesisatçı arıyorsanız en modern cihazlarımızla aynı gün içinde Hürriyet mahallesinde servis veriyoruz.

Gop Hürriyet Tıkanıklık Açma

Gop Hürriyet mahallesi tesisatçı şirketimiz lavabo plastik giderinin saç, sakal, yemek artığı veya farklı sebep ile dolmasına elektronik tıkanıklık açma sistemleri ile net cevaplar sunmaktadır. Aşırı bir ödeme yapmadan, kameralı kanıtlar ile tamamen bu kanallardaki pisliklerin tertemiz hale dönüştürülmesine ne dersiniz? Lavabo 20 ve tuvalet kanalları için 30 metre sırf plastik gider içerisinden ilerleyebilecek bu düzenek ile aşırı miktarda atık bile olsa lavabo kanallarının tertemiz hale dönüştürülmesi işlemini kusursuz olarak yerine getirebiliyoruz. Gaziosmanpaşa Hürriyet tesisatçı ile İstanbul içinde temiz ve atık su sistemleri arızası bulunan binalarda problemli bölgeleri dıştan ve bazı basınç testleri ile araştırarak anlayabiliriz. Günümüzde herhangi bir temiz su borusuna yönelik delinme veya damlama gibi şikayetlerde bar basıncı ölçümü sistemi veyahut biraz daha gürültülü su sesleri varsa ses dedektörleri kullanılabilir. Yani radyo frekans sistemleri ile çalışabilecek düzenekleri kullanılarak zeminde veya duvarda tarama yapma usulü ile ilgili sızıntıları bulabilir ve duvar ustası desteği sunabilen firmamız ile her türlü sızdıran boruyu aynı gün içerisinde değiştirebiliriz.

Gaziosmanpaşa Hürriyet tesisatçı ile kazan dairesi sisteminin arızalı duruma gelmesi, dairelere sıcak suyun az iletilmesi gibi şikayetlerde su tesisatı İstanbul firmamızı aramaya ne dersiniz? Lavabo suyunun geç gitmesi veya geri dönmesi lavabo havuzunun taşmaya başlaması gibi şikayetlerde ise kanal içlerinden kamera görüntüleri alarak tıkanma olan kısımları su püskürtme cihazı ile daha temiz hale getirebileceğimizi biliyor musunuz?

Tıkla ARA : 0551 231 83 55Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87