Eyüp Esentepe Mahallesi Tesisatçı

Eyüp Esentepe mahallesi tesisatçı firmamızda kırmadan kameralı cihazla su kaçağı bulma , robot makineli tıkanıklık açma servisi verilemektedir. Tesisatçı olarak en modern cihazları kullanıyoruz Eyüp şubemizi arayak aynı gün içinde servis talep edebilirsiniz.

Eyüp Esentepe Tıkanıklık Açma

Eyüp Esentepe tesisatçı ile duşa kabin gideri tıkanması, duş başlığından ve bataryadan suyun az akması, kireçli su problemi ve bataryanın damlatması gibi şikayetler için su tesisatçısı firmamızı aramaya ne dersiniz? Petek kanallarındaki kireç ve pas gibi maddelerin Kış ayları gelmeden temizlenmesi de tarafımızdan sunulan 10’larca farklı çalışmadan yalnızca bir tanesidir ve hepsi garantili çalışmalar alanına girmektedir. Eyüp Esentepe Mahallesi tesisatçı ekipleri dinleme aygıtları ile su sesinin geldiği yeri su kaçağı tespiti ekipmanları ile bulmaktadır. Teras, bodrum, banyo, apartman içi temiz su borusu sızıntıları varsa özellikle bilgisayar ekranlı analiz sonuçları ile hataya yer vermeden doğru bölgeleri bulabiliyoruz. Örneğin, teras su sızıntı yerini kırmadan bulmak için birkaç yöntemi sizlerle paylaşalım. Mutfak lavabosundan kötü kokular geliyor ve ilgili lavabo duvarı yüzeyinde ıslaklık bir türlü geçmiyorsa o kanal içine kamera desteği ile bakıp, ekrana yansıyan görüntüler ile yerini bulabilir ve kırılan lavabo borusunu en az hasar vererek değişimini uygulayabiliriz. Teras su kaçak bölgesini bulmak için ses detektörleri kullanılır ve tutulan yüzeylerdeki ses dalgalarını adeta emen gelişmiş mikrofon sistemi ve bunu yorumlayan bilgisayar desteği ile geniş bir alan kırılmaktansa daha az tadilat ile sonuca gidebiliriz.

Eyüp Esentepe Mahallesi tesisatçı ile arızalı, ısıtmayan sıcak su tesisatı borusuna yönelik dıştan termal kamera ile araştırma yapılması, sızdıran bölgelerin bulunması gibi adımlar uygulanabilir. Gürültü yapan çeşme ve bataryaların kontrolü, batarya gövdesinden su damlaması ve onarımı gibi çalışmalar için de bizleri arayabilirsiniz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87