Esenyurt Pınar Mahallesi Tesisatçı

Esenyurt Pınar mahallesi tesisatçı firmamızda kameralı SU KAÇAĞI TESPİTİ , robot makineli TIKANIKLIK AÇMA servisi için bizi 0551 231 83 55 ten arayınız. Tesisatçı olarak modern ekipmanlar kullanarak Esenyurt ve çevresine hizmet veriyoruz.

Pınarmahallesi Su Tesisatçısı

Esenyurt Pınarmahallesinde su tesisatçıları ile yeni takılan klozette tıkanıklık açma işlemleri dahil olmak üzere ne kadar eski türde ve markası modeli fark etmeksizin sistemler olsa bile kanalların içinde robot cihazın bazı başlıklarının kullanılması ile çözünme sunabiliyoruz. Öyle ki kanal içlerinden görüntü elde edilmesi ve kamera ile noktasal atışları yönelik işlemler tarafımızca sorunsuzca yapılabilir. Esenyurt Pınar mahallesi tesisatçı ile Kış aylarında yüksek doğal gaz faturasını düşürmek ve petekleri daha sıcak hale getirmek için petek temizliği işlemlerini sunmaktayız. Bina içi sıcaklık artışını şu andakinden daha az doğal gaz tüketimi yaparak uygulamanın aslında pratik bir yolu vardır. Bizim çalışmalarımız ise binanızdaki havlupan girişine temizleme sistemimizi takmak ve petek içindeki ne kadar sıcak suyun ilerlemesini durdurabilecek madde varsa onları ufalayacak ve basınçlı su ile tahliye edecek düzeneğin çalıştırılması ila başlar. İlk başta simsiyah su ve içinde pek çok madde çıkacaktır. Sonrasında ise yeni bir kimyasal çözelti ile kalanları alabiliriz. Özellikle petek metali erimesini önleyen farklı kimyasallar olup bunu da iş bitiminde kullanıyoruz. İki sene randıman alırsınız, kombi dereceleri birkaç derece düşürme ihtimaliniz vardır. Doğal gaz harcamaları genelde %20’den fazla düşebilir.

Esenyurt Pınar mahallesi tesisatçı ile diplomalı ustalarımız ile binayı kırmadan su kaçağı tespiti yapıyoruz. Lavabo gider borusu duvarında ıslaklık mı var? Bizi arayın ve o gider borusuna kamera ile hemen bakalım. Sızdıran yeri bulalım ve o olan kadar tahribat oluşturalım. Duvar ustalarımız parçayı değiştirsin, duvarı veya fayansı onarsın ve aynı güne tüm çalışmaları tamamlayalım.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87