Ferahevler Tesisatçı

Ferahevler tesisatçı firması olarak kameralı su kaçağı tespiti , tıkalı gider açma ve kombi petek bakımı servisi veriyoruz. Ferahevler tesisatçı olarak aynı gün içerisinde Sarıyer semtine hizmet vermekteyiz.

  • Ferahevler Su Tesisat Servisi
  • Ferahevler Su Tesisat Tamiri
  • Ferahevler Su Arızası Bulma
  • Ferahevler Su Kaçağı Tamiri
  • Ferahevler Tesisatçı Telefon Numarası
  • Ferahevler Tesisatçıları

Ferahevler Tesisatçıları

Ferahevler tesisatçı geç ısınan petekleri yıkayarak temizleyen arızasını gideren petek temizliği firması olup petekleri sökmeden hizmet veriyoruz. Petek tesisatı için bağlantı kanalları vardır. Hortumu cihaza takarak hemen erişiriz. Petek tesisatı ekonomik ısınmıyor ise kirlenme, kombi, tesisat bağlantı hataları sebepleri olup, araştırılır ve çözüme geçilir. Petek geç ısınıyor ise ve sorun tortu, kireç gibi maddeler ise bunu tespit edip, yıkama sıvılarını makinemize ekleyerek çözünür duruma getirir ve hemen çekeriz. Siyah renkli petek suları artık daha açık renge gelecek ve evi kirletmeden peteğin içini temizleyen firma olarak sizlere güzel sonuçlar sunmak istiyoruz. Ferahevler tesisatçı tıkalı tuvaleti robotla açan usta 7/24 görev başındadır. Tuvalet pimaşı tıkandı sorununda tıkanıklık açma robotu ve kamerasıyla iş başındayız. Rastgele değil, kanalizasyona karışması gereken maddelere nerede ise onları tek tek buluyoruz. Haftada birkaç rulo tuvalet kağıdı kullandığınızı düşünün. Erimezse ve durursa zaten problemdir. Atıklarla beraber tüm bu nesneleri buluyoruz ve kanal içine yay takıyoruz. Yay tek başına anlamsızdır. Bir ucu robot cihazda durur ve güç uygulanır. Atıklar ittirilir ve ufak parçalar halinde kanalizasyon derinlerine ulaştırılır. Çok vakit almaz fakat aynı hataları tekrarlamazsanız, uzun süre tıkanmayacak tuvalet için güzel bir çözüm olacaktır.

Ferahevler tesisatçı tavandan akan su damlasını onaran su kaçağı tespiti firması olup patlayan delinen su borusunu bulmak için elektrikli cihazlar kullanırız. Mutfak, banyo, kalorifer tesisatı fark etmez. Hepsi için tarama cihazlarımız vardır. Bir örnek verecek olursak, kalorifer peteği su kaçırıyor ve kombiden sürekli su eklemesi yapıyorum diyorsanız basınç testi yaparak bunun teyidini alabiliriz. Kalorifer tesisat kaçağını durduracak onarım sıvıları da bizde mevcut olup, çok geçmeden bazı ek ölçümler ile alt kata akan petek, kalorifer suları için kesin önlemler alırız.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87