Unkapanı Tesisatçı

Unkapanı tesisatçı firması olarak kırmadan su kaçağı tespiti , tıkalı gider açma ve petek temizleme hizmeti veriyoruz. Emir Tesisat olarak aynı gün içerisinde Fatih semtine servisimiz mevcuttur.

Unkapanı Tesisatçı Telefonları

Unkapanı tesisatçı görüntülü kamerayla su akan, kaçıran boru tesisatını bulan su kaçağı tespiti firma ekibidir. Su kaçıran boruyu bulmak için bazen kameralardan yararlanırız. Aslında iki tür kameramız vardır. Binada tuvalet, lavabo, banyo gider kokusu yerlerini kanal içine yönelik kameralı araştırma ile bulmaktayız. Uzun gider içlerinde kamerayla bakar ve hasarları buluruz. Bir diğer vaka ise kalorifer, kombi, güneş enerjisi, zeminden ısıtmalı petek, kalorifer sıcak su kaçaklarını bulan makine termal kameralı araştırma olup, duvar, zemin gibi alanlara tutularak sızıntı bölgeleri bulunur. Hatta bu tesisatlarda bazı tür sızıntıları onarmak için tadilatsız çözüm olan onarım sıvılarını da kullanmaktayız. Unkapanı tesisatçı kombi, petek tesisatında doğalgaz faturasının yüksek gelmesini araştıran petek temizliği firması olup cihaz taramaları yaparak çözüm üretiyoruz. Petekteki sular eksiliyorsa o alanlar artık ısınmaz. Termal kamera ile tespit eder, kapatma sıvıları kullanırız. Peteklerin sökülmediği bir diğer işlem petek içindeki tortu, kireç gibi maddeler olup bunlar durduğu sürece petekteki sıcak su yine bu alanları dolduramaz. Hemen makine bağlar ve sert, yerleşmiş bu maddeleri solüsyon ile yıkar ve makinedeki basınçlı su ile çekeriz. Petek suyunun berrak hale gelmesini, havasının alınmasından tutun da reglaj ayarı, kombi varsa bakım hizmetleri gibi çok yönlü hizmetleri bizden alabilirsiniz.

Unkapanı tesisatçı taşan tuvalet giderlerini elektrikli tıkanıklık açma makinesiyle açan firmadır. Elektrik gücü ve akıllı atık kanalı temizleyen yayları kanal içlerine yerleştirme ve bir miktar güç vermekteyiz. Yaylar, atıklar dokunur, ufalar, parçalar ve lağım hatlarında uzaklaşmasını sağlar. Sonuçlar kısa zamanda tadilatsız olarak karşımıza çıkacaktır.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87